Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ezek viccnek vehetők?

Szerintetek ezek viccnek vehetők?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagyok csoda szép stb világ életemben ezzel piszkáltak hogy olyan vagyok mint egy fiú plusz már vertek is meg miatta mert nem vagyok szép. Már pszichológusnál is jártam mert pánikbeteg lettem plusz ha piszkálni kezdtek mindig ki kellett szaladnom hányni. De a családom is mindig piszkál hogy olyan vagyok mint a golem meg kopasz vagyok és görbe a gerincem meg nincs is hajam meg úgy nézek ki mint egy szörnyeteg persze itthon az van hogy ők viccelnek és hogy én veszem komolyan meg hogy csak játszom hogy fáj.

2019. aug. 20. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Abszolut nem vicces, meg is mondhatod nekik.
2019. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam az lett hogy Buta liba vagyok még nem tudnak elviselni
2019. aug. 20. 12:10
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Hány éves vagy? Költözz el minél hamarabb. Kolesz, albérlet, akármi.
2019. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc, ami mulatságos. Nekem nem tűnik annak.
2019. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hagy hátra ezeket az embereket. Ezek idióták.

Valamilyen betegséggel születtél?

2019. aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Nincs igényed arra, hogy változtass a külsődön? Hiszen zavar, bántanak a bunkó beszólások, na meg minden nő szeretne szép lenni. Annyi sok lehetőség van változtatni a külsődön! Sporttal, diétával a testedet formálhatod át, egy jó kozmetikus, egy csajos smink, ápolt fogak, ápolt kezek, csinos ruhák és máris jobban érzed magad. Ha én kopaszodnék, ki nem mennék az utcára paróka nélkül! Tudsz tenni, csak akarni kell és legyőzni a lustaságot.
2019. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
nyugi, engem is baszogattak otthon allandoan, aztan meg hozzamvagtak, h sertodekeny vagyok. mar bocs, de ezek amiket mondanak nem viccek, hanem a serteseknek is a leggonoszabb mondjai. koltozz, ha tudsz es menekulj. ezerszer jobbat erdemelsz.
2019. aug. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Költözz el. Sosem értettem az ilyet amúgy. Mármint, ha az embert a saját családja bántja, akkor őszintén, mit várhatunk el más emberektől?! Sosem értettem az ilyen családtagokat... Szerintem ott már nagyon el van cseszve egy család, ha sértegetik egymást. Mármint, van különbség a vicc között, meg a sértés között. Ez pedig sértés.
2019. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez megalázó, kicsit se vicces. Hozzáteszem pasiként 2 hugom van és szivjuk egymás vérét, de sose megy át bántásba. Ha véletlenül megsérteném őket, bocsánatot kérnék és nem folytatnám. A te családod nem tudja hol a határ és még nekik áll feljebb. Meg ez a vérszívás is csak úgy működik ha nem egy oldalu meg ha egyik fél se veszi magára.
2019. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát nézd. Egy biztos: ha szép nem vagy, arra mindenképp figyelj, hogy hülye ne legyél.
2019. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!