Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire adtok a megjelenés...

Ti mennyire adtok a megjelenésre, ha elszaladtok a boltba?

Figyelt kérdés
Öltözet,ápoltság mennyire fontos nektek ilyenkor?
2019. aug. 20. 12:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Én mindig ápoltan és felöltözve szeretek menni a boltba.

De van,ismerősöm,aki szerint a boltba "minek?".

Simán elmegy zsíros hajjal,abban a ruhában,amiben otthon van.

2019. aug. 20. 12:52
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
ha csak a legkozelebbi boltba megyek akkor is tisztan teszem es tiszta ruhaba. nyilvan nem fogom a legszebb ruham elokeresni a szekreny melyerol, de ott is vannak eladok es emberek, nem fogok koszos melegito nadragba lemenni. ha meg tavolabbi boltba megyek akkor ugy, mintha dolgozni mennek kb.
2019. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Én vidéken élek, itt 1 kis vegyesbolt van, az emberek többsége igénytelen, a melósok bemennek koszosan izzadtan..én mégis szégyelném magam ha úgy mennék emberek közé.
2019. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem mennék az utcára ápolatlanul. Én is normálisan felöltözöm, kevés sminket is feldobok, egy pötty parfüm, a hajam pedig rendberakom.
2019. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Én mindig tiszta vagyok, akkor is, ha napokig nem mozdulok ki a lakásból. Alapból nem sminkelek soha, de a fürdés, illatosítás sose marad el és a hajam se zsíros. Ami meg az öltöztete illeti, egyáltalán nem érdekel, hogyan nézek ki, amikor boltba megyek, felkapom az első pár ruhát ami a kezem közé akad és megyek is.
2019. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Ugye nálam van az itthoni és az utcai ruha. Szóval ha csak elmegyek a boltba, akkor is átöltözök az itthoni ruhámról valami szebb, vállalhatóbba, amit az utcán szoktam hordani. Illetve a hajam is rendezett, ha elmegyek a boltba. Mármint, zsíros hajjal alapból nem szeretek lenni, akkor se ha egész nap itthon vagyok, szóval nyilván boltba sem fogok úgy elmenni. Sminkelni pedig minimálisat szoktam, de átlagban ilyenkor csak korrektort rakok a bőrhibáimra.
2019. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az itthoni ruhàim alkalmasak arra hogy ebben mehessek a boltba ezért nem öltözök àt. Ha valami olyasmit csinàlok hogy retkes leszek akkor fürdés àtöltözés akkor is ha sehova nem megyek.
2019. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
ÉN még otthon, egyedül is tisztán, ápoltan, normálisan felöltözve vagyok, mert magammal szemben ez az elvárásom. Ebböl következöen a boltba sem megyek másként
2019. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Az alap dolgokon kívül semennyire. Alap dolog alatt értem azt, hogy megfésülködöm, és nem mocskosan, büdösen megyek. De ilyenek hogy dezodor, zuhanyzás, ki vannak zárva.
2019. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a szemközti boltba ugrok át, akkor nem csinálok ebből olyan nagy ügyet. Max nadrágot cserélek, hogy azért mégse melegítőben legyek, de az itthoni pólóim például nem olyan vállalhatatlanok, hogy ne bírjak ki bennük ennyit.

Ha távolabbra megyek, arra azért már jobban rákészülök. Utcai ruha, fésülködés, fogmosás, netán borotválkozás, ha már nagyon megérett az idő rá.


25/F

2019. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!