Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem értem a mai nők...

Csak én nem értem a mai nők logikáját?

Figyelt kérdés
A feminizmus előtt annyi volt a dolguk a nőknek, hogy jól válasszanak párt, elvégezzék a házimunkát, és cserébe a férjük eltartotta őket. Ez szerintem csak akkor lehetett rossz, hogyha rosszul választott a nő. Én szívesen venném fel ezt a szerepet apaként, ha nem lenne a válási arány 85% az olyan pároknál, ahol a férfi csinálja ezt. Szerintem jobb egy jól kiválasztott, szerető pártól függni, mint egy cégtől, ami végső soron nem törődik veled és azt gondolja könnyen lecserélhető/pótolható vagy.

2019. aug. 20. 15:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem pedig a függetlenség és az önállóság a legnagyobb érték egy ember életében és hülye lennék teljes függéshelyzetbe hoznom magam, amikor lehet saját karrierem, saját hobbijaim, saját életem is, amiért én felelek. Arról ne is beszéljünk, hogy szellemileg sem elégítene ki a gyerek-házimunka-férjkiszolgálás kombó..
2019. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
98%

Ha ügyes vagy, akkor a cégtől _sem_ függesz, csak saját magadtól. Oké, dolgozni nyilván kell, de ha van tartalék és vagy elég jó abban, amit csinálsz/keresett szakmád van, te fogod kiröhögni a munkáltatót, ha ki akar rúgni. Vagyis nem fog. Mert jó vagy. Te keresel másikat. Amikor úgy van kedved.

Persze ehhez tanulni se árt valami hasznos szakmát, és fel kell halmozni némi tartalékot.

De utána? Hát én hülye lennék a szabadságom bárkinek is beáldozni.

2019. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
83%
Most az a bajod hogy a nők is dolgozhatnak? Ezzel nincs semmi gond. Nem fogja egy férfi eltartani a nőt,ő is dolgozzon. Szerintem ez tökéletes.
2019. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
98%

Oké tegyük fel, olyan a világ amilyennek te képzeled, a nő talál egy pasit, főz most takarít nem kell a csúnya céghez járni dolgozni. És mi van a te világodban azzal aki nem talált pasit? Éhenhal? Mert ugye a csúnya céghez nem mehet nő hátmilyenmáraz.


Mi van az emberekkel ezen az oldalon. 🤦😀

2019. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
98%

Mellesleg jól fizető stabil munkahelyet könnyebb találni, mint "szerető párt" akkor is ha férfi vagy meg akkor is ha nő. :) És akinek saját keresete van, az nem a cégtől függ, hanem saját magától.

Ez nem feminizmus, hanem normális életfelfogás.

Sőt tovább megyek ha a nőnek van egy szerető férje, akkor is egy cégtől függ. Mégpedig a férje munkahelyétől közvetve. Mert ha a férje repül, akkor mivel a feleségnek nincs munkahelye, mindketten koplalni fognak. De ha mindketten dolgoznak, akkor ha valaki munkahelyén gebasz van, akkor is stabil marad az anyagi helyzet, hiszen a másik félnek is van munkája.

2019. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
4%
Pedig ök erre valók, belàthatnàk végre. Minden okos dolog férfiaktól jön. Ennyi.
2019. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

"És mi van a te világodban azzal aki nem talált pasit? Éhenhal?"


A nőn múlik, hogy talál-e. A legcsúnyább, legrosszab személyiségű nőt is szívesen elfogadná párnak valaki.

2019. aug. 20. 15:25
 8/63 anonim ***** válasza:
94%

Jah, bocs. Ez megint a helyi incel brigád napi vergődése.

Bocsánat, hogy értelmesen válaszoltam! Többet nem fordul elő.

2019. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
98%

Te egy nagyon tájékozatlan ember vagy.

Ezt a nagyanyám nevében mondom, akinek kérgesebb volt a keze az egész életen át tartó fizikai munkától mint amilyen neked valaha is lesz.

Nem tudom hogy melyik ostoba hímnemű kezdte el terjeszteni, hogy régen a nők élete arany volt, és nem kellett semmit sem csinalniuk, de jó lenne, ha nem követnétek a hülyeségét úgy, mint a birkák.


És oke. Tapasztald meg, hogy milyen az ha nem fizetnek a munkáért amit igenis elvegzel, hanem csak csurran-cseppen néha neked is valami, a másik "jóindulatából".

2019. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
A takarítással nem termel az ember senkinek pénzt, és takarítani egyszerűen szükséges. Egy olyan nő, aki nem keres pénzt, az igazából főleg saját maga után takarít. Ezért kéne rendszeres, minimálbér vagy a feletti fizetést kapnia?
2019. aug. 20. 15:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!