Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mi a véleményetek...

Lányok, mi a véleményetek erről, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
pl. 1:20-nál https://www.youtube.com/watch?v=6-MC8nMw0ng
2019. aug. 20. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól félnék, hogy bolond, ezért hamar odébbmennék.
2019. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit 1:20-nál, csak hogy egy fickó sétál
2019. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 ott kezdődik a következő vágás
2019. aug. 20. 16:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság. Látja, hogy a másik épp megy valahova, vagy elfoglalt, tanul, és mégis odamegy. Kit érdekel, hogy single? nem szólítunk le vadidegeneket, nem raboljuk az idejüket, nem hozzuk őket zavarba a hülyeségeinkkel. Miért olyan nehéz megérteni ezt?
2019. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ez a fickó azt hiszi, hogy ezzel a szöveggel fel tud szedni egy nőt, akkor még egy jó ideig nem lesz kapcsolata.
2019. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2.csajnal ahogy elkezd olyan kutyaszerűen vinnyogni a visszautasitastol...na en ott allnek fel es hagynam ott a pcsiba. Ateltem mar olyan szitut ahol a srac tenyleg sirt hogy ot senki sem szereti. En megvigasztaltam hogy majd talal valakit erre engem akart lesmarolni...mondom mi van??
2019. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyatékosnak tettetni magát, és dadogva hülyeségeket mondani... ennél szánalmasabb és taszítóbb viselkedést is ritkán látni.
2019. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez csak egy prank videó :D

Itt pont az a lényeg, hogy hogyan reagálnak le fura szitukat az emberek.

Senkinek nem lett semmi baja, akinél sírt, ahhoz is odament a végén és elmondta, hogy csak vicc az egész, ő is nevetett egyet aztán kész, nem tudom mit vannak úgy oda páran.

De hogy válaszoljak is a kérdésre, lehet nem tudnék mit kezdeni a helyzettel, röhögnék egyet aztán otthagynám.

2019. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tenyleg fura hogy ennyire megbotrankoztat egyeseket egy ilyen leszolitas :D


#5 pedig tobb csaj is megadta neki a telszamat, van egy bovebb video ugyanerrol :D

2019. aug. 20. 19:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilvan az igazi szamat hat peeerrsze
2019. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!