Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hátrányai vannak annak...

Milyen hátrányai vannak annak ha valaki belemegy ebbe a Stohl felújítós műsorba?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerződést alaposan el kell olvasni, abból minden kiderül.
2019. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én ilyen ismertséggel kapcsolatos hátrányokra gondolok. mivel jelenleg nem vagyok tévéből ismert személyiség ezt nem tudom, mivel jár, csak hallottam ezt azt.


a szerződésben pedig van egy érdekes rész:

VI. VEGYES RENDELKEZÉSEK:

TV2 Zrt. fenntartja a jogot arra, hogy a jelen szabályzatban foglalt feltételeket akár a Műsor időtartama alatt egyoldalúan módosítsa vagy megszüntesse. A jelen szabályzat módosításait, illetve esetleges megszüntetését megelőzően a TV2 Zrt. a www.tv2.hu weboldalon tájékoztatja a jelentkezőket. A TV2 Zrt. bármely, a Műsorral kapcsolatos döntése végleges és minden tekintetben kötelező érvényű, azokkal kapcsolatban jogi úton eljárás nem kezdeményezhető.

2019. aug. 21. 11:36
 3/6 A kérdező kommentje:
2019. aug. 21. 11:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a Stohl Buci elől a drogot, az Ördög Nórika elől meg a pénzes férjeket érdemes eldugni...
2019. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én éppen a forditotjátol tartok, megjelennek nők az életemben, de nem azért mert láttak a műsorban, s iszonyat jóképűnek tartanak (ezt max mondják) hanem azért, hogy felcsináltassák magukat s megszerezzék a felújított otthon bizonyos részét
2019. aug. 21. 13:52
 6/6 A kérdező kommentje:
"Hát a Stohl Buci elől a drogot, " majd a távcső alá teszem.
2019. aug. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!