Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lépjünk tul a saját...

Hogyan lépjünk tul a saját hibainkon?

Figyelt kérdés

Regen volt egy nagyon jo kapcsolatom egy fiúval,együtt voltunk.Szakitottam vele egy jópár dolog miatt .Nem o volt a hibás ,hanem en akkoriban nagyon rosszul viselkedtem es sok rossz dolgot csinaltam.Nem csaltam meg,szerettem ot,de akkor nem becsültem meg ot,depressziós is lettem,eldobtam magamtól.A “legjobb barátnőmmel” akkor meg beszéltem minden nap,egy suliba jártunk.O is rossz hatással volt ram,de a legtöbb dolgot magamnak köszönhetem ami elromlott.Volt egy nagy törés az életemben ezek utan es akkor valtoztam meg.Fel is kellett nonom es mar nagyon sok dolgot máshogy latok,máshogy gondolkozok.A regi hibaimat nagyon sajnalom es bánom.Neha ugy érzem hogy ezeken nem tudok túllépni.Sokszor utalom magam emiatt es rossz embernek érzem magam hiaba valtoztam meg.

Van par tisztázatlan dolog az exem es köztem viszont mar beszéltem vele nemreg,de akkor nem beszeltunk meg mindent hisz neki baratnoje van.

Hogyan tudnek túllépni a saját hibaimon?

Annyira faj hogy par emberrel rossz dolgokat csinaltam vagy megbántottam oket vagy olyat mondtam..Faj hogy ilyenek történtek,nem tudom mit tegyek.



2019. aug. 21. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy visszanyerhetem e valaha a bizalmukat vagy legalabb máshogy tekintsenek ram.Szeretnek minden erőmmel segiteni azoknak akik fontosak nekem,de felek hogy ok mar utalnak,nem kíváncsiak ram es orokre elvagtam magam náluk..
2019. aug. 21. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezdetnek ne mássz rá az exedre azzal, hogy te már megváltoztál és jó ember vagy, és már jobban megbecsülnéd, és milyen kár hogy most épp van valakije... ez nem tisztességes, és pont nem érett, felelősségteljes emberek viselkednek így. Hagyd őt békén, engedd el.
2019. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a hibáidból, viszont akiket megbántottál, engedd el. Ne erőszakold magad olyanokra akik nem akarnak veled foglalkozni. De ha új kapcsolatokat alakítasz ki, ne kövesd el újra ezeket a hibákat.
2019. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kövi kapcsolatot jobban csinald. Kb legalabb annyira hogy ne önmagadban keresd a hibat.


Eleve az sem hiba ha vkit depiböl elutasitunk. Megesik. Emberek vagyunk.nincs mit banni rajta.

Amugy is tapasztalat aki rossz passzban nem fogott meg azzal jo passzban sem lennel el jol.csak idö kerdese

2019. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sokat tanultam a hibáimból, sajnálom de kellett hogy tanuljak belőlük .
2019. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!