Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoktok azokról az...

Mit gondoktok azokról az emberekről, akik másokat indokolatlanul megalázva érzik jól magukat?

Figyelt kérdés

Lassan kezdődik másoknak a suli, és eszembe jutott, hogy mennyi stresszel járt nekem ez régen. Pár nem túl észlény osztálytárs folyton piszkált, amit én poénnak vettem sokáig, aztán mikor már gusztustalanul a magánéletemmel is random piszkáltak, akkor fogtam fel hogy ezek végig ezt csinálták és nem viccnek szánták. Én mindig csak pár szóval intéztem el (sajnos) éa sosem kezdtem ócsárolni a másikat vagy lesüllyedni a szintjére és a magánéletével kapcsolatban piszkálni. A legrosszabb az egészben az volt, hogy ha épp családi probléma miatt volnam depressziós, ezek az illetők akkor is undorító módon piszkálták a másikat. Hozzáteszem nem csak én voltam az "áldozat", mindenki így járt aki nem szólt vissza valami gusztustalant és keményet.

Az ilyen emberek mit éreznek, mikor másokat ok nélkül piszkálnak? Majd nevetnek, hogy a másik nem tudja magát megvédeni keményebben, közben meg csak szimplán nem megy át a "bántalmazó" szintjére. Ez egyébként úgy vettem észre felnőtt korban is jelen van csak kisebb mértékben.



2019. aug. 22. 06:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi az elírásokért.

Egyébként hozzáteszem pont azok piszkáltak, akik úgy általánosan nézve nem voltak valami túl okosak és népszerűek. Próbáltam nekik érvelni azzal kapcsolatban, amivel bántottak, dehát azt sem tudták mi az az érvelés.

2019. aug. 22. 06:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól érzi magát?

Az ilyen ember hidd el, hogy nem érzi jól magát, azért kötekszik.

2019. aug. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberek érzelmi intelligenciája a béka feneke alatt van, a legjobb amit tehetsz, hogy nem mutatod ki, hogy zavar amit csinàlnak, egyszerűen felül kell emelkedni, és amennyiben látják, hogy eredménytelen amit csinálnak, akkor egy idő után abba fogják hagyni, mert nem lesz min "szórakozniuk".

Persze ez nehezebb, mint itt leírva, sajnos nekem sem igazán ment, de az én gimis osztálytársaim esetében kb. semmi nem vált be, ha valaki kiállt magáért, akkor azon röhögtek, és azért piszkálták. Nekem is sikerült lerombolniuk az önbizalmam, pedig nem is kaptam kirívóan sok gúnyt, és nem is közösítettek ki.


A magam részéről tehát megvetem az embereket, akik számára a másik megalázása, piszkálása jelenti a szórakozást. Igyekszem messziről kerülni az ilyeneket.

2019. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rendre itt az interneten is ha ilyen alakokba botlottam, szinte kivétel nélkül ilyen alacsony, semmilyen, ronda, totál jelentéktelen kis nyomi volt a háttérben.

Erősebb környezetben az életben az ilyenek megbújnak, és a háttérben vigyorognak.

Pedig nem egyszer megfogadtam már, egyszer úgy elverek egy ilyen szadizmusra hajlamos férget, hogy belenyomorodik.

Csak hát az életben ilyenekkel sosem találkozok, csak itt, a neten.

2019. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapják be a talpam! :)
2019. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért éreznek ilyenkor jót mert beteg az agyuk meg nincs életü. Le kell sz.rni őket! De nem szabad az ő szintjükre lesüllyedni!
2019. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohadjanak meg!
2021. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!