Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

A kérdés egyszerűen: segíthetek magamon? Vagy ha én nem, más segíthet?

20 éves vagyok. Nem volt még barátnőm. Próbálkoztam. De mindig zaklatás lett a vége, amely az adott hölgyekben és bennem is mély sebeket okozott. Minden nap emlékszem arra, amiket tettem, és alkohol nélkül el sem tudok aludni. A bűntudatot, megbánást és szégyent csak alkohollal és kábítószerrel tudom elviselni. Annyira kínoz, minden nap azt kívánom bárcsak meghalnék. Emellett túlsúllyal is küzdök, nincs magabiztosságom és nincsenek barátaim. Minden hónapban megígérem magamnak, hogy jövő hónaptól el kezdek edzeni, hátha lefogyok, kigyúrom magam és találkozok egy lánnyal, akit annyira boldoggá tudok tenni, hogy végre megbocsájthatok magamnak mindenért, amit másokkal tettem. Persze soha nincs belőle semmi.

aug. 22. 18:06  Privát üzenet  

A válasz
Csak magadon segíthetsz. Végre kezdd el a jövő hónapban tényleg, amit mindig megígérsz magadnak és állandóan halogatod. Hajrá!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 22. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Léteznek emberek, akik egyszerűen nem tudnak szeretni?
Mi lesz akkor ha megyek az utcàn és jön velem szembe egy szép làny, én meg beszólok neki valami nagyon sértöt, és egyszerüen csak megyek tovàbb?
Miért van az, hogy egyszerűen és lazán nem lehet önerőből meggazdagodni csak úgy, ha megvan hozzá az illető személyisége és folyamatosan fejleszti magát?
Az miért van, hogy kettesben bárkivel nagyon jól el tudok beszélgetni, viszont ha több fős társaságba kerülök, egyszerűen félek megszólalni?
Eszedbe jutott már valaha, hogy a párod nem is depressziós, egyszerűen csak igénytelen és lusta?
Segíthetek? Tanácstalan vagy, vagy egyszerűen csak a magyarázat kell? Többi lent.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!