Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kérdés egyszerűen: segíthete...

A kérdés egyszerűen: segíthetek magamon? Vagy ha én nem, más segíthet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Nem volt még barátnőm. Próbálkoztam. De mindig zaklatás lett a vége, amely az adott hölgyekben és bennem is mély sebeket okozott. Minden nap emlékszem arra, amiket tettem, és alkohol nélkül el sem tudok aludni. A bűntudatot, megbánást és szégyent csak alkohollal és kábítószerrel tudom elviselni. Annyira kínoz, minden nap azt kívánom bárcsak meghalnék. Emellett túlsúllyal is küzdök, nincs magabiztosságom és nincsenek barátaim. Minden hónapban megígérem magamnak, hogy jövő hónaptól el kezdek edzeni, hátha lefogyok, kigyúrom magam és találkozok egy lánnyal, akit annyira boldoggá tudok tenni, hogy végre megbocsájthatok magamnak mindenért, amit másokkal tettem. Persze soha nincs belőle semmi.
2019. aug. 22. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak magadon segíthetsz. Végre kezdd el a jövő hónapban tényleg, amit mindig megígérsz magadnak és állandóan halogatod. Hajrá!
2019. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!