Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy m8nd3nkiben...

Miért van az, hogy m8nd3nkiben a rosszat látom?

Figyelt kérdés

Jó azért nem mindenkiben, de az idegen emberekhez, ha kimozdulok az utcára, csak nagyon kevés emberben nem, az emberek többségében a rosszat látom, amialatt azt értem, hogy mindenki rosszat akar nekem, az áruházakban, én legyek az utolsó, a villamoson nekem ne jusson hely stb. Nekem legyen a legroszabb. Tudom, hogy velem van baj, csak két féle gyógyszert is szedek, és tudom hogy sz emberek azt sem tudják ki vagyok ,jönnek mennek mindenki megy a dolgára, nem ismerik egymást, mégis ilyen érzetem van. Néha még olyan is előfordult, hogy azt hittem bántani akarnak. Néha otthon egymagam sírni is tudnék. Van testvérem, vele lakom ,kamionozik csak néha jön haza, de nem szoktunk beszélgetni. Anyukám nem nagyon jön át hozzám ,magsm vagyok nem is ez a baj, hanem senki nem kérdezi meg hogx vagyok és lehet emiatt érzem hogy idegen emberek mind rosszat akarnak nekem.


Szerintetek miért van ez? Normális ez vagy nem?

Szerintem nem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert lehet nem is atzol vwn ez, amiért én gondolom.



2019. aug. 22. 21:16
 1/2 A kérdező kommentje:

*mindenkiben*

Elnézést a helyesírási hibákért.


Ja és ez Debrecenben van.

2019. aug. 22. 21:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2019. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!