Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én utálom, ha valaki a...

Csak én utálom, ha valaki a telefonomat piszkálja?

Figyelt kérdés
Nincs benne gázos dolog, de egyszerűen rosszul vagyok, ha más nyomkodja, meg akarja nézni, fel akarja oldani
2019. aug. 22. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem csak te. Engem pl egyáltalán nem érdekel hogy ki piszkálja a telefonod.
2019. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok,nem vagy egyedül
2019. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom. Mostanában szerencsére nem került senki kezébe, de régebben osztálytársaim folyton elkéregették, meg akarták nézni közelebbről, mintha nem úgy nézne ki, mint bármelyik másik telefon, aztán megpróbálták feloldani, én meg odaadtam nekik, mert nem akartam bunkó lenni... Hála istennek ezt már kinőtték.
2019. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság a telefon, számítógép hasonló privát szféra, mint a lakás, szoba vagy akár az autó. Engem is zavar, ha valaki belenyúl.
2019. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az szerencse, hogy manapság majdnem mindenki ujjlenyomattal használja, így sokmindent nem tudnak vele kezdeni.
2019. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, mikor még nem voltak okostelefonok màr akkor is nagyon zavart. Ezért soha nem is teszem ki sehova, mindig a zsebemben van.
2019. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kódold le. Nekem is le van,mert mert nem szeretnén,ha pl :keresési előzményeimet visszanézné akàrki
2019. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem zavar, és a környezetemben is hasonlóan gondolkoznak az emberek. Ha valaki hozzáfér a telefonodhoz, akkor a chatjeidhez is stb. A valóságban meg van olyan dolog, hogy levéltitok.
2019. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, de ujjlenyomat-olvasóval lehet feloldani, szóval tehetnek egy szívességet.
2019. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fatal-error, nem csak szerinted privátszféra, a vonatkozó törvények szerint is az!
2019. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!