Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik "örömmel hűséges" férfi?

Létezik "örömmel hűséges" férfi?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ez egy régi sérelem hozadéka-e, de sajnos szentül hiszem (pedig nem akarom), hogy a férfiak 100%-a vagy hűtlen vagy attól szenved, hogy hűségesnek kell lennie... mindenki a megcsalás ellen van, mégis sokan félrelépnek. Van olyan férfi, aki örömmel hűséges 10-20-30 vagy akár 60 évig? Mit gondoltok?

2019. aug. 23. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

"a férfiak 100%-a vagy hűtlen vagy attól szenved, hogy hűségesnek kell lennie"

Ha ittasan buliban elviszi a hangulat, flörtöl esetleg smárol egy csajjal érzelem nélkül, az hűtlenség?

2019. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van. Mi mind2en megtaláltuk a párommal egymásban az igazit.

18 éve vagyunk együtt és teljesen biztos vagyok benne h nem lépett félre és természetesen én sem. azóta is dúl a szerelem.


Nagynéném 2. Férje ugyanilyen. Csak nagynénémnek él (mármint szerelmi életre gondoltam, mert am nem egy papucs) és fordítva ugyanez. Tehát igen, van.

2019. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Talán nem csak az alfahímnek/rosszfiúnak/falu bikájának kellene esélyt adni. Itt vagyok 25 évesen úgy hogy sosem volt párkapcsolatom, mert nem nyertem a genetika lottón, közben látom, hogy a fent sorolt férfitípusra csak úgy ragadnak a nők.
2019. aug. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Én.

Annyi félresikerült randi, annyi csalódás, annyi furcsa ember, hogy már teljesen besokalltam. Szeretnék végre kialakítani egy normális és boldog kapcsolatot, és ha ez megvan, akkor kockáztassa ezt a halál.

Csak békét és nyugalmat szeretnék végre.

2019. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, van. Mivel nem igénylem annyira a szexet, így nincs okom félrelépni, a páromtól megkapok mindent amire szükségem van.
2019. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen, létezik. Viszont addig inkább ne ismerkedj, amíg egy egész nemre képes vagy kivetíteni a csalódásaidat.
2019. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A hűség a becsületem.
2019. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A nyomik hűségesek
2019. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8-as válaszában van valami. A szeretethiányos nyomik, akik nem kellenek kutyának sem (majd 30 fölött kelleni fognak, hogy legyen valaki aki eltartja a falu bikájának a fattyát) igazán hűségesek tudnak lenni, persze a nyomik pont nem a génlottó nyertesei közül kerülnek ki és általában 40 millás autójuk sincs, így nem számítanak férfinak, általában embernek sem.
2019. aug. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Soha nem tudnám megcsalni a páromat, ha lenne. Sok nő azt gondolja, hogy "minden férfi megcsalná őket", "az ösztön bennük van", stb. Ez nem feltétlenül van így.
2019. aug. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!