Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom szánalmasnak a...

Csak én tartom szánalmasnak a sok minket? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon szánalmas ha valaki sok sminket használ, akár egy esküvőn is, akár a menyasszony is...oké szépnek akarnak látszani, de ha nem azok akkor jobb azt nézegetni képeken ahogy nem néznek ki igazából? Vagy buliban jó érzés tetszeni úgy másnak, hogy nem a természetes arca tetszik neki?
2019. aug. 23. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Csak az használ sminket aki önbizalomhiányos és nem vállalja fel az igazi arcát. És itt most nem a természetes sminkelésről beszélek. Az rendben van.
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
15%

Nem.

Férfiak nagyrésze utálja a sminket.

Nekem szerencsém volt, asszony jól néz ki nélküle, nem is szokott használni.


Mikor meglátom a vakolat fejű embereket általában két dologra gondolok: milyen csúnya lehet valójában/milyen csúnyának hiheti magát.


A smink egyébként is kétélű fegyver. Valamennyire szebbé tudja tenni az arcot, de a használata öregíti, mivel nem tud lélegezni a bőr, meg főleg az olcsóbbakban nagyon sok káros anyag is van.

2019. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak te, gusztustalan is tud lenni a sok smink. Én pl csak szemceruzát használok, mert nélküle fáradtabbnak néz ki a szemem. A szolid smink teljesen oké, de van egy határ, ahol már inkább ront, mint javít az emberen. Ismerősöm rengeteg alapozót használt régen. Meg is lett az eredménye, tiszta ragya az arca. 26N
2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány lány valóban túlzásba tud esni, és néha úgy festenek a sok sminkben mintha valami maszkabálba tartanának.... de szerintem ezt nem azért teszik, hogy másoknak tetszenek, hanem mert szeretnek sminkelni. Ez is lehet "hobbi-féle", vannak a témában youtuberek is, én is szeretek sminkelni (szolidan), de ha sminkelek, én azért teszem hogy kicsit feljavítsam az arcom, nekem nem tetszik smink nélkül, mert világos a szemöldököm és karikás a szemem. A barátomnak fel se tűnik, ha sminkelek, viszont én sokkal jobban érzem magam benne.
2019. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
52%
Imádok sminkelni, sokat is használok, mert minden napomat megtisztelem azzal, hogy a "maszkara bálba" tartsak.
2019. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aki randa, kicsit szebb lesz tőle, vagy még randább.
2019. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!