Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a párotok tiszteletlenül...

Ha a párotok tiszteletlenül beszélne veletek mit tennétek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ritkán történik ilyesmi, de ha igen, akkor közölni szoktam vele, hogy most nagyon bunkó volt és rosszul esett. Ha nem látja be és folytatja a tiszteletlen beszédet, akkor viszonozni szoktam, hogy észrevegye magát
2019. aug. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősömmel volt ilyen,ő adott neki egy kisebb pofont.
2019. aug. 23. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan azt szoktam csinálni mint az 1# válaszló,mondjuk van olyan is amikor magára hagyom.
2019. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leülnék vele komolyan megbeszélni, ha pedig nem hajlandó rá és nincs változás, akkor szakítanék. Nem süllyednék pofozkodás szintjére, semmi értelme és nem old meg semmit.
2019. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondani kell neki, hogy most bunkó vagy megbántott. Ha ugyanazt csinálod, amit ő majd észreveszi magát. Előbb-utóbb észreveszi hidd el.


Ha sokat bunkózik, análsuzexet kell alakalmazni. Beválik. (vigyázz rá ne szokjon :) )

2019. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nálam ilyen eleve meg sem történhetne, mert az idióta, agresszív, buta, aranyásó és játszmázó nőket kerülöm.
2019. aug. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom ezt a szôt: "tiszteletlenül", "tisztel vki vmit". Szerintem minden ember ember, így ugyanúgy kell egyikkel viselkedni, mint a másikkal.
2019. aug. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A "tiszteletlenül" mit jelent bővebben?

Van,aki azt is tiszteletlenségnek veszi,ha a másiknak 5z@r napja van,és nem az elvárása szerint válaszol.

2019. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én expasim is tiszteletlen volt velem. Úgy beszélt velem mint a kutyával. Próbáld megbeszélni vele, ha nem változik erre se hagyd ott mert nem szeret igazán. Hiába szereted ha nem változik csak magadat teszed tönkre mert ezek a tüskék megmaradnak, és rombolni fogják a kapcsolatot mert gyűlni fog folyamatosan a szőnyeg alatt és a végén robban. Én a robbanás előtt kiszállnék......
2019. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!