Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A roma embereket mért iritálom?

A roma embereket mért iritálom?

Figyelt kérdés
28 éves magyar férfi vagyok mind iskolába mind munka helyen sőt utcán is voltak velük konfliktusaim.Az az érzésem velük kapcsolatba hogy ha meg látnak undorodnak és viszolyognak tőlem egyértelműen látszik rajtuk hogy nem bírják a jelenlétem.Irritálóm őket mi lehet ennek az oka.Néha provokálnak és mintha fenyegetni próbálnának. Voltak normális roma barátaim is.De nem értem ezt a jelenséget mi a bajuk velem miért vagyok nekik unszimpatilus.
2019. aug. 23. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát mert ilyen okosok. Egyébként nem kell velük foglalkozni. Vannak normálisak is.
2019. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem tudod helyesen leírni, hogy:

miért, irritálom, iskolában, munkahelyen, kapcsolatban, hogyha, meglátnak

Illetve a vessző ismeretlen számodra, de megmutatom, ilyen: ,


Ezek hatására az irományod nehezen értelmezhető, és rendkívül IRRITÁLÓ!


Képzelem milyen lehetsz a valóságban...

2019. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
szintén 28 éves férfi vagyok. nem írtad melyik tájegység. én Szabolcsban élek, na itt aztán igazán jelen vannak a népesség közt folyamatosan. többnyire vagy a túlsúlyom zavarja őket, vagy előtte/emellett azt szólják meg hogy arcra (is) csúnyácska vagyok, fiatalabbnak nézem ki. valamennyire megtanultam már elmenni szó nélkül az utcai beszólások mellett
2019. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem meg Madonnànak gunyoltak mindig mert pl nem akarok utcan agynemüt venni vagy mert nem kapom ki nekik a telot az idiota mennyi az idö kerdeseikre, meg akartak verni mert feltekenyek voltak a ram hajto pasijaikra, ha leülök egy padra jönnek a seprösök es ramhuzzák a kukàt es leülnek mellém irritalni, stb stb


Egyszer amikor viszont baleset miatt erdekesen közlekedtem hirtelen még az ajtot is öten patrantak fel egyszerre nekem kinyitni, meg olyan joindulatu brszolasokat kaptam hogy àldjon meg az isten es aldja a csaladomat is.


Nekem ugy jött le, ezek a szep egeszseges, ranezesre semmi bajuk "elkenyeztetett", vonzo embereket utàljàk csak ja es köpködtek utanam ha mellettük mentem el. Azt kihagytam a felsorolasbol.

2019. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szoval nekik csak az az ember akinek baja van megviselt vagy csoro. Mindenki màs meg pusztuljon aki nem.
2019. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden magyar irritálja őket nyugi. Engem meg minden cigány :)
2019. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

A 2-es is egy cigány :D

Tessék kettes : , itt egy vessző .

Most már nyugodtad tudsz aludni .

2019. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért, amiért mindenki más is irritálja őket, aki nem cigány.
2019. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert rosszul szocializálódtak.Aki normális az általában rendes neveltetést kapott.

Aki pedig kötözködik meg tipikusan "cigányosan" agresszív azzal nem foglalkoztak a szülei és az " ősi ösztönök" nyertek.

Ez most h.ülyén hangzik leírva de így van :D

Családom apai ágról roma származású és mindenki normálisan viselkedik mert rendesen szocializálódtak.

2020. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7:

A kettes is vesszőt írt, te fogykos vadbarom.

2020. jan. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!