Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik megosztják pl. most az...

Akik megosztják pl. most az Amazonban tomboló tüzet és annak következményeiről az irományokat, azok mit éreznek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ezzel ők azt gondolják tettek valamit a Földért?

Csak nekem tűnik kétszínű cselekedetnek? Ha csak 1000 Ft-tal is, de támogatják, akkor azt mondom rendben, tett valamit ossza meg másokkal is, hogy tudják mit kell tenni és támogassák.

De akik csak szimplán megosztják, hogy nagy a baj, azok elégedettséget éreznek? Ez a cselekedett egyfajta védekezés?



2019. aug. 24. 11:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
52%
Inkább csak katasztrófaturistának nézhetik magukat.
2019. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Egy ilyen poszt vagy megosztás lehet figyelemfelhívó hatású is, hogy a dolog minél több emberhez eljusson és minél nagyobb figyelmet kapjon.
2019. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Értem, hogy figyelem felhívás. De ha már megosztom, hogy nagy a baj és mások is segítsenek, akkor én is segítek, nem? Mert szerintem mindenki csak megosztja és ezzel boldog, mert ő segített. Miközben nem tett semmit.

Akik meg segíteni akarnak, azokhoz úgyis elér az információ.

2019. aug. 24. 12:03
 4/20 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nincs baj, ha valaki megoszt valami információt.

Pl. eltűnt a Gizi néni és megosztjuk a képét, hogy minél több emberhez eljusson és ha úgy van felismerje. Ezzel segítséget nyújthatunk.

De az erdőtűz, attól még lángolni fog, hogy megosztom.

2019. aug. 24. 12:07
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
És attól, hogy minél nagyobb figyelmet kap, attól a tűz el fog aludni? 😒
2019. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagyok ilyen kötözködős típus, de ebben egyetértek veled. Mindenki megosztja, mindenki tud róla, de senki nem tesz semmit. De legalább ettől a világ megmentőjének hiszik magukat "mert én legalább lájkoltam"
2019. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Én személyszerint nem vagyok ilyen megosztós ember,sosem értettem,hogy ettől mivel lesz jobb.Utaltam én is x összeget tegnap délután,de nem osztottam meg meg nem toltam az ismerőseim arcába.
2019. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

engem is idegesít, megosztja a majom, mert mások is megosztják, meg megjátssza, hogy együtt érez, aztán ennyi.

Ezzel nem változik semmi, ugyanúgy ég az Amazonas, a megosztó meg éli tovább az életét.

Ha pénzt küld, vagy ténylegesen is tesz valamit, az más, de egy megosztás nem oldja meg a problémát

2019. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
en csak azt nem ertem, hogy honnan veszitek, hogy aki megosztja az automatikusan ugy gondolja, hogy "ok tettek valamit a foldert" vagy "vilagmegmentok"? az, ha megoszt valaki egy katasztrofarol szolo hiret meg nem azt jelenti, hogy nem tudja, hogy ezzel meg nem allitotta meg a tuzet. pedig egyebkent arra peldaul tok jo a megosztas, ha mondjuk aki megosztotta nem tud (vagy nem akar) penzt aldozni a tuz miatt, de igy eltudja juttatni egy olyan embernek is akar a hirt aki akar aldozni es tud is, csak meg nem latta a hirt.
2019. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű szellemi önkielégítés csak.


Ugyanis Kispistike Lujzika ül a facebook előtt. Meglátja ezt a posztot. Elszörnyűlködik és továbbadja, nagy diadalittasan.


El fogja oltani ezzel a tüzet?

Történni fog-e bármi?

A profitéhesek emiatt vissza fogják fogni magukat a világ másik felén?


Mindegyik kérdésre egyértelmű NEM a válasz.

De legalább generált egy valag adatforgalmat, amiből ha jó sok van, sok áramot igényel, az pedig energia, stb stb stb....

2019. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!