Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassam meg, hogy...

Hogyan változtassam meg, hogy jobban érdekeljenek az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem magam, mint akinek egy villanykörte gyulladt fel a fejében, amikor először hallottam, hogy általában a nőket jobban érdeklik az emberek, a férfiakat meg a dolgok.


Itt egy HITELES cikk erről: [link]


Az én esetemben abszolút így van. Mindig is utáltam arról beszélgetni, hogy kivel mi történt, kiben milyen érzések zajlanak. Sokkal szívesebben beszélgetek mondjuk a repülők fajtáiról, a barokk zenéről, vagy akármiről, amiről lehet tárgyilagosan beszélni.


Ami a problémám, hogy előfordulnak velem ilyen dolgok, mint:

1) Van egy lány barátom, akivel egymás friendzonejában vagyunk. Szakított egy több éves kapcsolat után a fiújával, a legjobb barátnőjével összeveszett, így maradtam én. Én meg akárhogy próbáltam segíteni neki, azt mondta, hogy nagyon rendes vagyok, de látja rajtam, hogy fogalmam sincs, hogy hogy kell.

2) Lányokkal való ismerkedés: Egy-két hónap után rendszeresen előjön, hogy "nem is ismerjük egymást rendesen". Engem ez meglep, mivel én mindent elmondtam magamról, amit fontosnak tartok. Sőt, amikor szándékosan "kinyílok" valakinek, akkor is volt már, hogy azt mondta, hogy nem is ismerjük egymást rendesen.

3) Valaki mesél nekem valamit, vagy rákérdezek valamire, és a szememre vetik hogy "ezt már 1000x elmondtam". Ez fiú meg lány ismerőseimnél is előfordul, hogy képtelen vagyok észben tartani, hogy épp mik történnek vele.


2019. aug. 24. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekelne. Eddig csak azt tudom,hogy akkor vagy valaki,ha vagy egy nagy posztot töltesz be,vagy ki vagy gyúrva és magas vagy. Tehát tisztelnek,ha katonatiszt vagy,meg akkor is,ha kidobó. De egyszerű emberként úgy gondolom akkor lehet pozítív irányba menni,ha nagyon sikeres vagy,tele vagy zsével,vagy jól nézel ki baromira. Valami kell,ami téged fényez,erőt sugall. Egyszerűen ha ma én nem vagyok egy pszichologus,és nem tudok mindent az emberekről,esélytelen. Hihetetlen,hogy hová jutottunk. Ma már nekem másképp kell viselkednem,stb,beszélnem ahhoz,hogy tetszek valakinek,és nem lehetek önmagam(normális
2019. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!