Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rosszat kaptam gyermekkorom óta, de igazán 14 éves koromban kezdődött. Voltak barátaim mindig is, de sok embertől folyton megkaptam, hogy csúnya vagyok (olyanoktól is akik nálam kövérebbek, csúnyábbak). Volt olyan, hogy beszélgettem egyik barátommal és odajött egy haverja, akivel nem ismertük egymást és kb 4 perc után már rajtam gúnyolódott a barátomnak mintha ott sem lennék, utalva arra, hogy nem vagyok szép. De olyan is volt, hogy egy társaság előtt alázott ugyanígy egy másik fiú. De volt, hogy ezeket minden egyes nap megkaptam, pedig nem ártottam nekik. Veletek is volt már ilyen?

2019. aug. 24. 16:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szia :)

Velem is volt már ilyen ,többször is !

Az ilyen emberek azért bàntják a másikat , mert magukkal nincsenek megelégedve! Tudom , hogy ez sablon szövegnek tűnik , de tapasztalatból mondom , hogy igaz ! Nem tudom fiú ,vagy lány vagy , de a lényeg , hogy fogadd el magad , legyen önbizalmad ! Változtass a külsődön ha nem tetszel , de azt is csak magad miatt, ne azèrt ,mert más megbántott! Örökre jegyezd meg : a külső nem számít , bárki bàrmit mond , szard le !

2019. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Köszi. És igen tervezem, hogy eladok egy kicsit meg többet fordítok a külsőmre. És nem mások miatt!
2019. aug. 24. 17:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt, napi szinten, ha nem is a kinézetemen, hanem egészségi állapoton való gúnyolódás (fogyatékosság), gondolom belső feszültségeiket, elégedetlenségüket így tudták levezetni.

Esetemben vezéregyéniség is volt, aki aktívan közreműködve, célzottan irányította rám az indulatokat.

2019. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#3 szegénykém. Milyen fogyatékosság? Diszlekszia? Autizmus?
2019. aug. 24. 17:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Látási (vakság) és van más is sajnos.
2019. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert könnyebb másokra terelni a figyelmet, hiszen így a saját hibáik feledésbe merülnek.. Nagyon gusztustalan dolog.. A másik, hogy a gyerekek kegyetlenek.. Ők még nem fogják fel, hogy milyen károkat tudnak evvel okozni a másik emberben.. Akár maradandót..
2019. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek.. Én visszahúzódó vagyok magyarán nem ide illő ember, konkrétan az én fejemhez vágják a lányok hogy bocs de inkább k-va leszek mint hogy veled ismerkedjek.. Random emberek ajánlanak kötelet hogy felköthessem magam. Ilyenek az emberek... De biztos nem veled van a baj, az az ötlet meg hogy adj a külsődre hülyeség! Ne legyél olyan ne illeszkedj be a tömegbe, mert mindenki csak a külsőre megy, ha meg szépitkezel smink ribis mai ruhák stb, akkor csak ki fognak használni és mereszteni rád a szemüket.. Csak legyél önmagad.. Igaz hogy én is az vagyok cserébe a kutyát nem érdeklem, de majd talán egyszer lesz valaki aki leéli velem az életét, talán megéri várni, ki tudja.. De ne legyen mindenki olyan tömeg :)
2019. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Látom összegyűltek a randaságok :)

Azt látom, hogy a barátnők egyik tagja igen randa. Nem tudom a randa nyeri el a hercegnőt, vagy fordítva. Egy felvetés, a randa jó matekos, a hercegnő meg érdekember. A randaságnak jó, hogy egy szépséget tudhat maga mellett, így néha ránéznek mások is.

És igaz, amit neked írtak, ez tényleg nem áltatás, szép ember sosem cikiz másokat, sőt. Miért is tenné, hiszen szüksége van rá, egy randa mellett kiemelkedik szépsége, kitünő háttér.

2019. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok a külsőmre adni, hogy másoknak megfeleljek. Magam miatt. Amúgy szoktam magam sminkelni ettől függetlenül, de csak azért mert én szeretném.
2019. aug. 25. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, szerintem a sminktől egy lány nem lesz szebb, csak annyit ér el hogy "mű" lesz.. Természetesen szép úgy mindenki ahogy van :)
2019. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!