Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincsenek normális...

Miért nincsenek normális lányok az anotalkon?

Figyelt kérdés

Más ilyen anonim oldal létezik, vagy élőben normálisabbak?

Esetleg nincs olyan sztereotípia, hogy ne menj oda random lányokhoz, mert a pasija ellátja a bajod?


2019. aug. 24. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Anotalkon mit akarsz 12 évesektől? Elég szánalmas hogy ott vadásznak a pedofilok de hát aki olyan hülye hogy felmegy ilyen oldalakra az meg is érdemli. Ilyenkor hol vannak a szüleik? De most komolyan.
2019. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
A mocsokban kutakodsz,benne van az arany. De anélkül,hogy sz@ros legyen a kezed,nem tudod kivenni belőle. Egy szóval. Tűt keresel a szénakazalban. Nehéz megfelelő embert találnunk. Ha erre érted a normális szót. Ha arra,hogy műveletlen,egyebek,hát akkor üdv az emberek között. Túlnyomó részt ilyenek. Igen. Általánosítás,csak a baj az,hogy tény, azokkal meg nem vitatkozunk ugye? Nagyeszűek mottóját idézve :D
2019. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
A normalis emberek nem hasznaljak az anotalkot
2019. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Az anotalk ma már gyakorlatilag meleg társkereső.
2019. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Háát én ma voltam fenn, írt rám egy figura, 33 éves, mondtam neki, jéé, én is csak itt 18-nak adom ki magam, aztán megadta az insta nevét.. háát most regisztráltam oda fel, talán lehet jelenteni mint facebookon.


21/F


Ott nincsenek lányok..

2019. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Megnyugtatlak: nemcsak anotalkon ilyenek. :)
2019. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Én normálisnak tartom magam és pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Mindenki csak perverzkedni, meg szexchateni meg hasonlókat akart. Meg a kadvencem: sziakor?


Egyetlen egyszer tudtam azon az oldalon értelmesen beszélgetni. Azt is kb 3 éve. Azóta nem is megyek fel arra az oldalra, még ha nagyon unatkozom, akkor sem, szerintem értelmetlen. Szóval én az ott jelenlévő férfiakról tudok ugyanígy nyilatkozni.

2019. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Ja még annyit az előző válaszomhoz, hogy:


A: baromi sok ott a magát lánynak kiadó fiú

B. mindenkinek olyan rohadt fontos a másik kora, bár 90% hazudik a koráról, szóval amúgy tök mindegy, mert ha két ember értelmesen szeretne beszélgetni, most őszintén kit érdekel a másik kora.

C: Ahogy egy előző válaszban is frappánsan megjegyezték én egy klasszikussal had egészítsem ki: "Ha igazi barátra vágysz, előbb át kell vergődnöd a farkakon"

2019. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Az első 100%os válaszom,légyszi ne rontsátok el :D
2019. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Vannak. Csak kevés. A világ is teke van normalizálatlan emberekkel. Csak azokon látod hogy szimpatikusak-e. Egy ilyen oldalon nehéz kiszűrni. Viszont ne vonjon le mindenki álltalános következtetést. Hisz minden emberben van kivetni való,minddn oldalon,minden helyen... De mindig van kivétel!
2019. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!