Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti az online vagy személyes...

Ti az online vagy személyes ismerkedést választjátok inkább? Indoklást is kérnék, ha lehet.

Figyelt kérdés

2019. aug. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyest. Mert az személyes. Jobban meg tudod nézni az adott személyt, a mimikáját, humorát, viselkedését. Képeken ez nem látszódik.
2019. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Személyes ismerkedés szerintem jobb, ha van rá lehetőség. De inkább online kezdődik és jobb, ha nem húzódik túl sokáig az első találkozás, mert úgyis akkor jobban kiderul, hogy milyen a másik fél. F
2019. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az online, pláne hogy 25 km-es körzetben 2 nívósabb szórakozóhely van.

Nekem pörgősebb is. Írok, aki visszaír azokkal beszélgetek 2-3 napot, aztán találkozóra hívom őket. Aki nem akar találkozni, komolytalan. Ha akar, máris ott a randi és lehet választani.

2019. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az online azért hasznosabb, mert sokkal kevésbé vagy behatárolva, és sokkal több embert ismerhetsz meg rövidebb idő alatt. Személyesen erre csak a lakóhelyeden és a legközelebb eső településeken van lehetőséged.
2019. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Netes, mivel élőben túl zárkózott vagyok.
2019. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Netes. Élőbe nem tudnék oda menni egy random lányhoz.. A másik pedig mivel visszahúzódó féltékeny tipus vagyok, nekem előbb tudni kéne hogy a lány közbe nem-e egy szál haspólóba meg ilyesmikbe pózolgat a neten.. Előbb érdekel a profilja, ha élőbe menne is, közbe később kiderülne hogy a neten mutogatja magát és 10-20 idegen fiu szivezgeti a képeit.. Nekem ez nagy csalódás lenne. Ha elfogadó a lány, jó vagyok neki és nem olyan mint a legtöbb kis instás had ne mondjam mi, akkor rendbe jönne az életem végre, nem lennék magányos. Egy magamutogató lány meg csak a külsőn pattog, szeretni nem tudna az ilyen, én pedig megbízni benne. Jobb előbb kiismerni egy kicsit, utána akár aznap találkozék is vele. Egy adatlap sokat elárul, én pedig inkább magam fajta visszahúzódó társat szeretnék.

18f

2019. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyikben sem vagyok jó, így inkább az online-t. Bármikor megszakítható még találkozás előtt.
2019. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem az online a kényelmesebb, de a személyest preferálom, csak én ott gyávább, sikertelenebb vagyok kicsit
2019. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!