Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nagyon utalta magát, hogy...

Aki nagyon utalta magát, hogy jött ki ebből?

Figyelt kérdés
Én nem utálom magam, és sose utáltam magam. De elég sok barátom ezt teszi, és nem tudom hogyan segítsek nekik. Ti hogyan jöttetek ki ebből? Milyen tippeket ajánlotok?

2019. aug. 25. 19:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést. "Utalta" helyett az "utálta" akart lenni.
2019. aug. 25. 19:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén fingom sincs ilyenkor mi lenne a legjobb... Talán az ilyenek, hogyha nem tetszik valami változtass rajta meg ,lehet ne rosszabb is mondatokat használnám a fejembe. De nem tudom milyen személyiség az illető, hogy reagálna rá
2019. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt leginkább csak saját magadnak tudod megoldani,ha ő ezt nem akarja megoldani akkor akárki akármit mond neki úgy sem fogja érdekelni.
2019. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rá kellene ébreszteni őket valahogy, hogy nem attól lesznek értékes emberek, hogy másokhoz viszonyítva milyenek. Nem kell szebbnek, okosabbnak, viccesebbnek lenni, nem ez adja az embert.

De ez szerintem csak akkor hatásos igazán, ha ők maguk döbbennek rá. A felismeréshez pedig gyakran egy igazi mélypontra van szükség

2019. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mkinek szeretnie kellene magat. Tudom nehez de mkiben van kincs. Addig amig egeszsege van es van szeretet az eleteben addig semmi oka az onutalatra szerintem.
2019. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!