Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha alapból csendes, félénk...

Ha alapból csendes, félénk vagyok és szorongok emberek között ezen nem tud segíteni a pszichológus?

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
De tud.
2019. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy
2019. aug. 27. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Azon tud segíteni, hogy ne érezd magad rosszul amiatt, hogy olyan az alaptermészeted, amilyen. Ha elmész hozzá, majd megmondja, hogy hogyan. Lehet, hogy egyszerű beszélgetéses módszerrel.
2019. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 3 pszichologusnál jártam életem során. Mindegyiknél hosszabb ideig.


Őszintén szólva egyik sem segített, csak annyi hogy volt valaki akivel részletesen kibeszélhettem a problémáimat, ami nagyon jó érzés volt, de a olyana dolgokat hallottam vagy olyan tanácsokat kaptam, amik már eleve elég egyértelműek voltak.


Így igazán nem segített, de jó volt ettől függetlenűl járni.


Azaz a pszichologus hatására nem lettem kevésbé szorongós.


Azon csak azzal tudtam változtatni, hogy különféle időről egyre nehezedő szociális helyzetekbe kényszerítettem magamat, ahol sok pozitív visszajelzést kaptam és egy idő után már nagy önbizalommal csináltam mindent, hiszen előtte már 10x pozitív visszajelzést kaptam rá így már nem szorongtam, hogy mi van ha nem sikerül...


A pozitív tapasztalatok tömkelege segít és adja meg a magabiztosságot nem a pszichologus.

2019. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en jarok pszichologushoz es nekem segit. bar en nem ilyen beszelgetos dolgot csinalok, hanem pezichoterapiat. a beszelgetes nekem se segitene.
2019. aug. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Akkor mégis te hogy tudsz postàn dolgozni Karcsika?? Én csak ezt nem értem.
2019. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki az a Karcsi
2019. aug. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!