Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok magatokban halkan...

Szoktatok magatokban halkan énekelni amikor egyedül vagytok? Miért szokott ez lenni? Mit szoktatok énekelni? Milyen ritkán fordul elő? 20/F

Figyelt kérdés
Én néha Paddyt szoktam halkan énekelni vagy vmi más. Talán mert már egy éve nem voltam a koncertjükön, mert én olyan városban vagyok ahol, minden fellépésük nagyon messze szokott lenni. Meg még néhány dalt. Lion sleeps, in my mind, you are a pirate, pilgrim on the road stb..

2019. aug. 28. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Persze, naponta előfordul, mégpedig mert élvezem és ellazít.


Leginkább Green Day, Imagine Dragons, Skillet, Cage The Elephant, Panic! At The Disco,SVRCINA, Tommee Profitt, Jeremy Renner dalokat szoktam.


Néha musical dalokat is szoktam, leginkább a Heathers-ből, Sweeney Todd-ból, Romeó és Júliából és a Nyomorultakból.


18/L

2019. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Igen, az éneklés tudományosan is boldogabbá teszi az embert, legalábbis jó kedvű lesz tőle. Hadseregben is alkalmazzák sok helyen. Nincs vele semmi gond.


Szép napot, üdv.

2019. aug. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még válaszok.
2019. aug. 29. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordul, tényleg feldobja a hangulatomat, plusz késztetést érzek rá, ha dallamtapadásom van. :D Eléggé változó, hogy mit, de az első hozzászóló zenei ízlése nem áll messze az enyémtől. Amivel ki tudnám egészíteni a listát: My Chemical Romance, Shinedown, Nirvana, Disturbed, Metallica, Rammstein, esetleg Bring Me the Horizon és Queen. Én amúgy nem feltétlenül csak akkor csinálom, amikor egyedül vagyok. Van, akinek nem megyek az agyára.
2019. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, de a párom igen. Én meg hallgatom (együtt élünk), imádom. Klasszikus vonalon kezdett, mostanában Green Day, Seal, Michael Jackson, meg egyéb régebbi slágereket szokott. Fel is lép, szóval aki akarja hallani az megoldhatja a megfelelő helyen és időben.
2019. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haha, hangosan is, főleg otthon, de a munkahelyen is várom mikor megy ki az egyetlen munkatársam, akivel egy légtérbe vagyok, akkor is elkezdek dúdolgatni. Főleg hangulatjavítás miatt lehet szerintem, de gyakran van, hogy csak rajta kapom magam, nem tudatosan kezdem el. (nyilván nem villamoson, csak ha egyedül vagyok).
2020. febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!