Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más hogy bírja a magányt?...

Más hogy bírja a magányt? Nincsenek barátaim.

Figyelt kérdés

Általános és középiskolában egész jó volt a helyzet, volt társaságom, beszéltek velem, barátkoztunk. Tizedikes koromban lett egy komoly kapcsolatom egy nálam jóval idősebb fiúval és mindig hétvégente találkoztunk eleinte. Így sose mentem csavarogni az osztálytársakkal vagy másokkal mert fontosabbnak tartottam a barátomat. Teltek az évek, leérettségiztem meg minden, utána egy ideig otthon ültem mert munkám se volta tovább se tanultam. Utána jelentkeztem egy tanfolyamra, itt összebarátkoztam egy lánnyal és egész tanfolyam alatt együtt voltunk, még utána is egy jó ideig találkozgattunk, beszeltünk de elköltözött.


Közben megint nem volt munkám, egy idő után megint iskolába jártam pár hónapot de nem barátkoztam össze senkivel. Már új barátom lett, azóta pedig a vőlegényem. Lett egy munkahelyem ahol most is vagyok, de itt nem lehet ismerkedni mert egyedül vagyok. Jó lenne emiatt lépni de most nincs más lehetőségem és félek, hogy nem úgy sülne el. Itt nyugodt vagyok.

Egyedül is jól érzem magam csak néha érzem, hogy magányos vagyok. Hiába van vőlegényem, barátokra is vágyom. Nekem nincs hobbim, hogy azon keresztül tudnék barátkozni. Kicsit el vagyok már keseredve emiatt. 22 éves vagyok és nincsenek barátaim.


2019. aug. 29. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Egész jól bírom. Dolgozom, építkezek, csajozok, családommal vagyok. Még tanulok munka mellett.

24 éves vagyok de sajnos senkit nem nevezhetek igaz jó barátnak, inkább haverok meg jó ismerősök de egyikért sem tenném tűzbe a kezem, meg ők sem értem.

2019. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Próbáltam neten keresni, de a többség gyorsan eltűnik szó nélkül. Hozzászoktam, így már nem izgat annyira, de jó lenne ha lennének.
2019. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából most nekem sincs, aki volt is, azt az egyetemen ismertem meg és vagy elköltözött, vagy elfordult. Persze aki elköltözött azzal még barátok vagyunk, csak távol van. De ebbe én még nem is gondoltam bele, hogy mi van ha nem is jönnek újak. Igazából dolgozom, csinálom az élet dolgait, sportolok, nagyjából így töltöm a napokat. És nekem még kapcsolatom sincs veled ellentétben. Nem vészes a helyzet, azért mindig van kihez szólni edzéseken például, még ha "lelkizni" nincs is kivel jelenleg. Javaslom, hogy kezdj el valami hobbit, ott tudsz barátokat szerezni.
2019. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!