Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem ilyen furcsán...

Miért szeretem ilyen furcsán az embereket?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimat, meg azokat akikkel állandóan találkozok és kicsi az értelmi szintjük nem szeretem őket, az új, viszonylag ismeretlen és nagy tudást, jó értelmi szintet mutató kreatív, logikus embereket igen. Iskolába járással is úgy vagyok, ha egy másik okosabb osztályom lenne, biztosan jobban szeretném őket.
2019. aug. 29. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem bírod a butákat. Ez normális.
2019. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amilyen környezetben vagy, olyanná válsz.


Ez természetes, de ugye szubjektív, hogy mit értünk "kicsi értelmi szint" alatt?. Kérdezőnk átlagos, hiperművelt, vagy nárcisztikus?


Visszatérve, saját magam példáját említve, a saját korosztályom ki nem állhatom, ellenben az "anyám\apam lehetne" korcsoporttal sokkal könnyebben szót értek és többségében jobban is érdekelnek (tapasztaltak, intelligensek, hasznos és érdekes dolgokat mondanak).

2019. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Heló!

Átlagos, általában átlag alattiak társaságába kerülök, nekem inkább a 25-35 évesek tűnnek a legokosabbnak a korosztályok közül.

2019. aug. 29. 13:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, privát akart lenni.
2019. aug. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!