Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan feledkezhetnék bele...

Hogyan feledkezhetnék bele újra a hobbijaimba?

Figyelt kérdés

Régebben, olyan 14-18 éves korom között, képes voltam arra, hogy órákig olvassak, vagy pl kézműveskedjek, vagy bármit csináljak, ami épp érdekelt, és teljesen belefeledkezzek. Most 23 éves vagyok, de akárhányszor ismételten ezekkel szeretnék foglalkozni, kétségek jutnak eszembe, és nem tudom őket önfeledten csinálni. Pl eszembe jut, hogy mondjuk nincs párom, vagy hogy az ismerőseimnek mondjuk jobb élete van.

Hogy tudnék olyan lenni újra, mint régen. Hogy csak a saját életemmel, és érdeklődésemmel foglalkozzak, és újra maximálisan bele tudjak feledkezni.



2019. aug. 29. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz egyedül maradni, csendben. Nehéz helyzet, tapasztaltam. Mivel ez mindenfajta meditáció és elmélyülés alapkövetelménye, nem tudod csinálni. Talán haszontalannak érzed az ezzel töltött időt, vagy mások szerint haszontalan és rád ez hat.

Inkább felejts el mindent, és gondolj arra, hogy te ezt szeretnéd csinálni. Találd meg, hogy mi az ami hasznodra válik ebben.

2019. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a bajom.

Már ráébredtem, hogy azért van, mert sosem azért hobbizok már, hogy örömet szerezzek magamnak, hanem azért, mert valami csodálatosat akarok alkotni. Ez persze nem sikerül, és jön az önvád, csalódás. Ezen kell túllépni... Valahogy.

2019. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!