Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van két fiatal lányban...

Miért van két fiatal lányban ennyi gonoszság?

Figyelt kérdés

Álltam ma a fagyipult előtt beszélgettem a haverommal, aki árulja a fagyit a sétáló utcában.


Szemben ül a padon két lány 16-18 év körüliek. Befestett haj, oldalt felnyírva, lenge ruha, nyitott szájjal pattogtatták a rágót, flegmák voltak. Nem jellemzem őket, egy K betűs szó jut eszembe róluk.


Bámulták a járókelőket de mocskosul feltűnően, zavaróan.

Engem is megnéztek, nagyobb darab de sármos srác vagyok, elég jónak számítok. De! Beszélték egymás közt, hogy ,,na akkor nézzük a jó pasikat. Merre vannak az izmosak, helyesek?”...

Ez ok, el van fogadva, ilyenek.


De kinevettek beteg idős embereket, egy tolókocsis fiút, a kövéreket, meg egy 10 év körüli fiút, aki fogta az apukája kezét menet közben. Én is megfogtam a szüleim kezét az utcán 12 éves koromban is.


Miért van ennyi rosszindulat két lányban, akikre ránézve már szinte biztos, hogy nem a főnyeremény kategória?


Természetesen nem általánosítok, vannak rengetegen olyan lányok, akik imádnivalóak ebben a korosztályban! Szeretem is a rendes csajokat.


Én most erről a kettőről meg a hozzájuk hasonlóakról kérem ki a véleményeteket. Köszi a válaszokat!


20/F



2019. aug. 29. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert nincs bennük szeretet....
2019. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Majd kapnak pofont az elettol, megjon az eszuk :D
2019. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én fiúkat láttam már akik nagyon hasonlóan viselkedtek, öregeket és több lányt is kigúnyoltak a villamos megállóban köztük engem is. Igaz nem vagyok egy topmodell tudom magaról de akkor is.... Én meg hangosan elkezdtem beszélgetni a barátnőmmel arról hogy milyen undorítóak azok a fiúk akik ilyenek-olyanok... őket írtuk le. Utánna abbahagyták. Kicsit letört a szárnyuk. Ennél jobbat nem tudtam akkor rögtönözni. Majd fognak csalódni az életben, felébrednek az állatvilágukból és talán magukhoztérnek...
2019. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
97%

Szerintem ezt látják a szüleiktől. Ez a legfőbb ok, hogy ilyenek. Mert ha egy jól nevelt gyerek, akár a barátaitól látja hallja ezt , nem lesz partner az e fajta alja viselkedeshez.

Ha elmondhatom a személyes tapasztalatom: Az én anyám ugyanilyen de hála az égnek ellökött magától az élettársa miatt és mégcsak jóban sem vagyunk . Már máshol élek.Mióta megszülettem , azóta, ezt láttam(hallottam), hogy olyan emberekről alkotott nyilvános véleményt,akiket

1.Nem ismert

2. Nem tehetett róla hogy úgy néz ki

3 Szimplán "irígységből"is megszólt utcán járó kelő embereket.

És a leggonoszabb az volt benne, hogy teljes mértékben nem érdekelte,hogyha az illető hallotta hogy ő róla blamál. Rengetegszer összevesztem vele , vagy figyelmeztettem, hogy legalább a jelenlétemben meg ne próbáljon így viselkedni. Kopogjam le , kijelenthetem, hogy annak ellenére hogy ezt láttam/hallottam nagyon jó ember lettem, kialakult a személyiségem, épp eszű kereteken belül kibirtam a látottakat /hallottakat, én teljesen gyökeres ellentéte voltam kezdetektől mint az anyám.

Egyénfüggő, de általánosságában az nagy igazság hogy olyan vagy mint ahogy a szüleid nevelnek. Ilyen helyzetekkor tisztelet a kivétel.

Már csak azért is mert én tudtam hogy ez egy rossz alja a viselkedésnek , mérlegeltem, így nem lettem olyan.


Tehát vannak ilyen emberek , ezeken az illetőkön nem kell fenn akadni, röhögni kell rajtuk egyet, de nem kell visszaszólni, mert akkor csak lealacsonyodik az ember. Sok jövője lesz a két lánynak is. Majd jól szájba verik egyszer mindkettőt, és majd talán nem lesz kedvük élcelődni másokon. Esetleg annyi lesz a szerencséjük ha tegyük fel 20 éves korukra meg komolyodnak kellőképp. Most gondoljál bele , egy egyetemen vagy egy munkahelyen ezt szerinted díjjazni fogják?

Hogyne, egy normális ember se lesz aki hozzájuk szól majd. Kiutálják majd mindenhonnan mindkettőt.


20/L

2019. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem a testalkaton lehet javítani, a mozgás és a sport csodákra képes.
2019. aug. 29. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen embernek mindig önmagával van baja, és azzal igyekszik elterelni a saját problémáiról a figyelmet, hogy másokkal foglalkozik, jellemzően olyanokkal, akiket valamilyen oknál fogva "maga alá" sorolhat.
2019. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól érzik magukat erősnek, ha lenézhetnek és bánthatnak másokat. Rengeteg ilyen romlott ember van.
2019. aug. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Hm, nem gondolnám, hogy fogyatékosok, mert azok sokkal normálisabban szoktak viselkedni. Ezek valami neveletlen, intelligenciát teljes mértékben nélkülöző, ostoba véglények. Jobb bele sem gondolni, mi lesz belőlük!

Az ilyenek véleményére nem kell adni, csupán magukat minősitik.

Nézik a jó pasikat? Egy normális pasinak az életben nem kellene egy ilyen selejt nő. Ha mégis, legfeljebb megdugja, az ostoba nő meg lefial, minden pasitól egy kölyök, aztén felnőnek valahogy, mint a dudva... undorító.

2019. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van ennyi rosszindulat két lányban, akikre ránézve már szinte biztos, hogy nem a főnyeremény kategória?"


Pont azért,mert önértékelési zavaruk van.

2019. aug. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Beképzelt, önző kis hülyék, aztán 35 évesen majd halálra isszák vagy drogozzák magukat-kb odáig tart nekik az élet a jelenlegi lehetőségekkel.
2019. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!