Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok elviselhetetlen...

Miért vagyok elviselhetetlen személyiség?

Figyelt kérdés

Néha, ha rossz napom van, vagy fáradt vagyok, nagyon fel tudom húzni magam bármilyen kis hülyeségen. És szinte bárkit el tudok küldeni a f@#ba,vagy meg is ütöm.

Pl nyáron egy ideig étteremben dolgoztam, egyszer az egyik vendég panaszkodott hogy lassú a kiszolgálas. Én megfogtam a nyakát és végigcibáltam a konyhán, bemutatva hogy mennyi melónk van. Mindezt csúnya szavak kíséretében.

Mit lehet tenni ez ellen?



2019. aug. 29. 23:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az eset után kirúgtak.
2019. aug. 29. 23:17
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem csoda, ilyet csinálnál velem, fel is jelentenélek. Beteg állat.


Először is menj egy pszichiáterhez, hogy felfedjétek ennek az okát.

2019. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológus. Dühkitöréseid vannak, ami ilyen szinten a borderline személyiségzavar egyik tünete is lehet.
2019. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Borderline egyéb tünetei is előfordulnak?


Egyébként egszer emberedre találsz majd, aki úgy rúg seggbe, hogy a füleden jön ki a szar...

2019. aug. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány... :)
2019. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Helytelen étkezés, helytelen italfogyasztás (cukor, koffein, stb túlzott bevitele), kevés mozgás és ezáltal le nem vezetett feles energia, fel nem dolgozott trauma okozhatják. Pszichológussal, esetleg dietetikussal konzultálj.
2019. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad :(
2019. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a borderre gondoltam először, mivel engem is ezzel diagnosztizáltak.


Kegyetlenül sz*r egy állapot, de kezelés mellett kordában lehet tartani. Például a mostani nyaram már egészen nyugodtra sikeredett, amiért hálás vagyok az életnek, önmagamnak és a szeretteimnek.

2019. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!