Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálnak meg egyesek...

Miért próbálnak meg egyesek szinte tényleg mindent/bármit eladni?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több furcsasággal találkoztam az internetes hirdetőfelületeket és 1-2nél már tényleg úgy kellett összekaparnom az állam a földről.

A nesquik kakaó, a megbontott doboz tampon meg a kiszuperált ki tudja hány évig használt cumisüveg még hagyján... de szembejöttek velem otthon unatkozó anyuka festett kövei. Nem, nem olyan interneten is látható profi módon festettek hanem olyan vasárnap délutáni festegetés a gyerekkel félék, megjegyzendő a rajta lévő üzenetek több helyen is égbekiáltó helyesírási hibával, mindezeket 200 Ft/db áron.

A legutóbbi tömör gyönyör az a fogyasztás után melegében felfűzött pisztáciahéj nyaklánc :D


Értem én hogy jól jön egy kis plusz mindenkinek de a másik oldalon lévő mindenki se hülye...


2019. aug. 30. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ilyeneket én is csináltam (4-7 éves koromig) :D


Én azon csodálkozom, mikor a vényköteles (!!!) gyógyszert adják el azzal a szöveggel hogy "csak 2 szem hiányzik belőle". Normális?

2019. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert 'Magyarorszag jobban teljesit', azert. Lehet hogy az a 200 vagy 300 forint is szamit a csaladi koltsegvetesben.
2019. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=vE21OqRPtAo

Néha ez! Néha azt hiszik: Amig losz-r van, veréb is van. De tényleg van olyan is, (saját példa) hogy csak egy BKV jegyem volt és nagyon éhes voltam. Megprobáltam féláron eladni:-((

2019. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen emberek, youtubon van sok csatorna ahol önjelölt művészek árulják a szemetet. Pl egy fickó tele rakott egy befőttes üveget kupakokkal, és 25 dollárért árulta... meg teljesen szarul megrajzolt Harley Quinn portrét is el akarták sózni 5 dollárért, jókat lehet rajta röhögni...
2019. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Facebook csoportban is vannak önjelölt művészek, akik kb 8 éves gyerek szintjén rajzolnak, de csak azért mert egy szűk csoportban kedvelt személyt vagy karaktert ábrázol, simán meghirdetik akár 2000 forintért is a "műalkotásokat".

Az a durva, hogy van is olyan, aki megveszi...

2019. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nah az ilyet én is utálom, amikor sok nab/nyomi "művészt" játszik...az igénytelen/izléstelenek pedig meg is veszik, hizlaltatva azt a hamis tudatot bennük, hogy tehetségesek.


Engem alkotóként iritálnak az ilyen 0 tudással rendelkezők.



Kérdésre:


Augusztusban 2 ok miatt nő a sok eladandó kacat/marhaság:

Nyaralás kivitte a keretüket + iskolakezdés.


Aztán egy nagyobb hullám jön: téli ünnepek által.


Nem csak az eladások, de a vételek is nőnek.


A vállalkozásomban is előre készülök, nem csak termékkel, de lelkileg is a gyökerekre.


Volt már pár fura vevő/megrendelő, de ilyenkor káosz van.


Volt olyan nő, akinek nem volt elég pénze, levette a gyereke cipőjét...s oda dobta "bele számolná az árba?" -.-"

Szerinted?


Azért akarnak minden kacatot értékesíteni, mert nincs agyuk, miből lehet pénzt csinálni, ami nem "lomizott kacat az otthonukból".

2019. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis a mani miatt...
2019. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!