Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem tudok nevetni...

Miert nem tudok nevetni olyanon amin szeretnek mas pedig megtud rajta szakadni annyira tud nevetni dolgokon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles nevetni semmin, csak mert mások is. Miért szeretnél nevetni rajta, megfeleléskényszerbōl?
2019. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert tetszik az hogy valaki olyan hogy szinte mindennek tud örülni. pl. egy videón higy valaki nyitott szájjal alszik és horkol, igaz saját magát nézte vissza az illető egy ilyen aprosagon is tud nevetni és tetszik ez benne. Én miért nem tudok így nevetni... 😔
2019. szept. 1. 09:18
 3/8 anonim válasza:
100%
Mindenkinek más a humora, éppen ezért más dolgokon tud nevetni. Ezért nem kell rosszulérezned magad, inkább keresd mag azokat a dolgokat, amiken te is jókat tudsz nevetni, biztosan vannak ilyenek.
2019. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ingerküszöbe.
2019. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
le lehet ezt vinni. Változni akarok ebben. Boldogabb ember akarok lenni nem pedig búval ütött.
2019. szept. 1. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a "képességeden" nem nagyon tudsz változtatni. Az még talán tanulható, hogy észrevedd az élet kisebb-nagyobb vidámságait, na de az, hogy a tegnap még unalmasnak talált viccen ma már betegre röhögd magad, az nem nagyon fog menni.

Szerintem nem is kell erőltetni. Te ilyen vagy és kész.

2019. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átérzem.. ha nevetek is valami az max egy kamu mosoly, de igazából nincsenek se barátaim se barátnő mellettem, szóval nincs is aki lássa mekkora nyomor vagyok..

18f

2019. szept. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-asnak van igaza. Meg kell találnod azt, amin te tudsz nevetni és nem azt nézni, hogy más min nevet. Ha már valamin elmosolyodsz, akkor azt az irányt kövesd. Én pl mai napig röhögök a Monthy Pythonon, de otthon nem mindenkinek tetszik. Imádom Hadházy László humorát, de a többiekén ritkán vagy kevésbé tudok nevetni. Feleségem és 3 gyerekem van, de csak én szeretem a Star Wars filmeket! Milyen már ez is?! Ilyen az élet! Mindenki különböző.
2019. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!