Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján nagyon szörnyű...

Ezek alapján nagyon szörnyű velem lenni?

Figyelt kérdés

Nagyon különleges a személyiségem: Régen általános iskolában kerültem az emberek társaságát a mai napra nagyon megnyíltam lettek közeli barátaim és egy percre se szeretem ha nem vagyok emberekkel körülvéve. De még mindig vannak olyanok akiket kerülök meg nincs kedvem velük beszélgetni van úgy hogy olyan rámjön,hogy a barátaimmal,sőt a párommal se.

Itthon flegma vagyok,mert nem szeretem ha kioktatnak ezen kívül a lustaság jellemez,nem szeretem a házimunkát ( a süteménysütés kivételével) de ha magamra lennék utalva mindent megcsinálnék.Csak a párom előtt vagyok otthon nagyon cuki, megjátszom magam ahogy a szüleim is mondták,mert nem akarom elveszteni,de mostanában unom ezt a szerepjátékot és emiatt sokszor rossz a kedvem hogy nem tudok előtte megnyílni. Ha piszkálnak a legkisebb dolog miatt megsértődöm,de máskor meg a saját nyomoromon röhögök meg kiparodizálom magam szóval csak azt nem szeretem ha mások piszkának. Ők ne mondjanak rám rosszat én mondhatok magamra (ez a mottóm) A viccet értem ami nem bántó és nem olyan csipkelődő.Másnak én nem szólok be csak ha iszok xd de az ritkán van h olyan szinten leigyam magam. Ha olyan kedvem van olyan vagyok mint egy hercegkisasszony kényes és hisztis amit néha szégyellek de ez sztem minden lánynál előfordul.Jó tulajdonságom hogy empatikus vagyok ha megbántok valakit akkor en is honapokig egy szörnyű embernek érzem magam,emiatt sokan lelkiszemetesnek használnak, illetve a titkokat is jól tudom őrizni. Ezen kívül jól tudok egy kapcsolatban ragaszkodni a másikhoz, hűséges vagyok, senkit nem csalnek meg, illetve a poklok poklát meg kell járnom ahhoz hogy egy személyt el tudjak engedni.A másikkal türelmes vagyok, egy darabig el tudom viselni az emberek hülyeségét de aztán hirtelen kitörök és jaj mindenkinek. Hamar elfelejtek dolgokat, nem vagyok egyátalán haragtartó, de azért ha valamivel megbántottak néha felemlegetem a másiknak hogy :emlékszel amikor ezt mondtad s besértődtem... Ami még rossz az az önbizalmam ami egyátalán nincs néha a barátaimnak hallgatni kell a hisztimet hogy olyan csunya vagyok ilyen tehetségtelen vagyok... ekkor meg tudnának verni xd alapból azt mondják jól el lehet velem beszélgetni meg értelmes lány vagyok



2019. szept. 1. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én türelmes vagyok, nekem nem lenne szörnyű. De a legtöbb embernek az, ezt jól látod.
2019. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Amiket leírtál, azok alapján egy tipikus átlag fiatal vagy. Nincs ezzel semmi gond...
2019. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Öö.. Nem, nincs különleges személyiséged. Full átlagos tini vagy. Azok ilyenek.
2019. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, tipikus hülye pitsa vagy. Nem bántásból mondom, de én inkább lennék egyedül, mint veled.
2019. szept. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs különleges személyiséged, olyan vagy, mint egy átlag ember. Akiket látsz, azok mást mutatnak, otthon ők is olyanok, mint te.
2019. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom a 4-es válaszolót. Egyáltalán nincs különleges személyiséged a leírtak alapján. Egy átlagos, elkényeztetett p***a vagy.
2019. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit írni a semmiről... Különleges személyiség... Na ne röhögtess :D
2019. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem vagy különleges. :'D Tipikus kislány. Majd kinövöd.
2019. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ez érdekes. Leírok valamit, erre 53%. Utána négyen leírják gyakorlatilag ugyanazt, nekik mindenkinek 100%. Komolyan nem értem...
2019. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!