Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire rosszindulatú...

Miért ennyire rosszindulatú és irigy az emberek nagyobb része?

Figyelt kérdés
2 ismerősöm is kapott autót miután kiderült, hogy a szüleiktől olyan emberek is elkezdtek utálkozni akiből soha nem néztem volna ki. Az a lakás amibe most költöztem be a szüleimtől kaptam. Viszont ők is mondták ha kérdezik kié a lakás inkább mondjam azt, hogy albérlet és egy random budai befektető a tulaj.

2019. szept. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindegy, hogy a két ismerős mennyire arcoskodik az autóval, illetve te a lakással. Más éveket, dolgozik egy autóért és évtizedeket egy lakásért, az ilyen embernek baromi dühítő látni, amikor valaki egy olyan autóra/lakásra veri magát amiért nem dolgozott meg. Ha viszont csak normálisan használja az illető (értsd nem látsz napi 10 kocsis képet facebookon), meg nem a kocsijától érzi magát nagy embernek az illető, akkor semmi gáz.
2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Te, Tücsök! Ha találkozol La Fontaine-nel, mondd meg neki, hogy az anyja pic5ája!
2019. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy én is rengeteg segítséget kaptam a szüleimtől. Viszont ehhez igyekszek szerényen hozzáállni, mert nem az én érdemem, hogy hamar sikerült saját lakásba költöznöm. Az sem, hogy fizették a továbbtanulásom költségeit.


Ezzel szemben rengeteg olyan ismerősöm van, akik kimondottan kérkednek azokkal a javakkal, amelyeket a szüleiktől kaptak, illetve meg sem próbálnak ésszerűen hozzáállni a saját pénzügyeikhez, mert a szüleik úgyis kisegítik, ha baj van. Kihúzza a szülő a bajból, rá pár bónapra már luxusnyaralás. Nem irigykedek rájuk, mert ez inkább szánni való.

2019. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!