Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon megosztó lennék fehér...

Nagyon megosztó lennék fehér emberként rasztával, és egy közepes szakállal?

Figyelt kérdés

Sok nőnek pl az sem fér bele ha a férfinek kontyban van a haj, hiába illik az arcához.

Kamaszkoromban nekem is felnyírt, pár mm-es hajam volt, de ráuntam, azóta megnőtt úgy váll alá 5-10cm-vel, és csak úgy van magának, 3 havonta vágok a végéből, de szeretnék valami feltűnőt, amit nem látok minden 2. emberen.


2019. szept. 1. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hogyha feltűnőt szeretnél ne az érdekeljen hogy kinek mi a véleménye róla. Szerintem ha valaki szeret, akkor párkapcsolatbam sem kizáró ok. Nekem lányként az egyik oldalt fel van nyirva a hajam és a másik oldalt is kb a fülemig ér. Volt hogy beszóltak érte, de engem nem zavar és a hajamtól függetlenül van barátom.

Meg amúgy nekem pl tetszik a raszta haj

2019. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!