Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek idegesíteni az...

Szeretitek idegesíteni az embereket?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Miket szoktatok csinálni és hogy reagálnak rá?
2019. szept. 3. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Én nyelvtannáci vagyok. Gyakran kijavítom az emberek helyesírási hibáit, ami többnyire eléggé idegesíti őket, de nem azért teszem, hogy idegesítsem őket. Már nem vagyok annyira hardcore, de régen ezzel az őrületbe kergettem másokat. :)
2019. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azt akinek nem birom a kepet
2019. szept. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Facebookon, kiadom magam ellenzékinek és nácizok minden poszt alá szinte, jönnek is a fenyegetések. :D
2019. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat kérdezősködök. Az embereket lefárasztom ezzel.
2019. szept. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki nem figyel rám, amikor hozzá beszélek, akkor elkezdem mondogatni: "te figyelj már ide, te figyelj már ide, te figyelj már ide, te figyelj már ide", és ezt egészen addig, amíg nem figyel rám. 1x egy kolléganőmnek épp aközen csináltam ezt, miközben telefonált, és olyan szinten sikerült felkúrnom az agyát, hogy felkapta az ebédjét tányérostul és sikoltva hozzám vágta. Csakhogy nekem bitang jó reflexeim vannak, az utolsó pillanatban elhajoltam a felém repülő kaja elől, az meg tovább szállt, majd megállapodott a főnök vadonatúj zakóján, mert épp akkor jött be az irodába. Sosem felejtem el a boss arcát, csak állt ott kitárt karokkal a kolleginát nézve, hogy most ez mi a tököm volt. Én csak ártatlanul mosolyogtam, aztán az összes többi kolléga olyan hangos nevetésben tört ki, hogy azt sose fogom elfelejteni. 😄
2019. szept. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!