Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a pénz nem boldogit akkor...

Ha a pénz nem boldogit akkor miért van ez?

Figyelt kérdés
Rosszkedvü lesz az aki elhagyja a pénztárcáját amibe több százezer forint volt,vagy éppen talál több száz ezer forintot akkor miért lesz tőlle boldog?
2019. szept. 3. 11:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nyilvan egy bizonyos szintig boldogit. De amikor mindene meg van vkinek es belefásul v jon egy betegseg, mit er a sok penz?
2019. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem mindegy, hogy találsz, vagy elveszìtesz. Egyébként, azt hallottam, hogy a talált összeget le kellene adni a rendőrségen.
2019. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Talált tárgyat megtartani az lopás. Szóval nem lesz “tőlle” boldog, aki megtalálja, mehet a rendőrségre leadni, különben tolvajként gondolhat saját magára. Na erre mondják, hogy nem boldogít a pénz, ha ott van a kezedben, mégsem költheted el.
2019. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Már nem azért de nem mindenkinek van családja,illetve nem mindenki szeretne gyereket sem.Ja hogy ők akkor bolondok? És a barátok? Szerintem azokat hagyjuk,mert amint megtudják hogy pénzed van akkor addig lesznek a barátaid csak.Egyébként ha sok pénzed van akkor elmehetsz utazgatni világkörüli útra,ahol nem ilyen pénzéhes magyarokkal találkozol..
2019. szept. 3. 11:35
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 11:33


Én hagytam el egyszer 100 ezer forintot,benne volt a személyim is,szerinted meglett valaha is?Szerintem te álom világba élsz ahol te szerinted a magyarok m ilyen becsületesek..

2019. szept. 3. 11:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert jellemzően ami hosszú időre boldoggá teszi az emberek többségét, ezek olyan dolgok amik nem vehetőek meg pénzen.
2019. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Az emberek mindenütt pénzéhesek, mivel a pénz mozgatja a világot. Akinek nincs, az szeretné, ha lenne, akinek van az többet akar, akinek sok van, az még többet. Ez mindenhol így működik, nem magyar sajátosság. Nem véletlenül követnek el annyi bűncselekményt a pénz miatt a világ minden táján.
2019. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 11:42


"a pénz mozgatja a világot."


De akkor miért mondják hogy a pénz nem boldogit?

2019. szept. 3. 12:01
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell mindent elhinned, amit mondanak.
2019. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem boldogít. Lásd csak mennyi depressziós híres ember van. Jim Carrey már új életet kezdett. Aviici se bírta sokáig. Ő öngyilkos lett. Tehát nem. Egyáltalán nem boldogít a pénz.
2019. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!