Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már, hogy nagyon...

Előfordult már, hogy nagyon megalázkodtatok valaki előtt, könyörögtetek valakinek, az illető mégis elutasította a kéréseteket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 3. 13:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elő
2019. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
aha, sirtam elotte ferfi letemre. par honappal kesobb megkeresett, elkuldtem.
2019. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Miért tenném??
2019. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Amikor felelni akartam töriből Napóleonról (még azt az évszámot is betanultam, hogy mikor fingott először) hogy javítsak a jegyemen, de a tanár nem engedte :c
2019. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem csináltam. Soha nem alázkodom meg senki előtt senki kedvéért sem, mert ennek lehetnek bőven hátulütői.
2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam könyörögni. Odáig soha nem süllyedek, és ha valami orbitális nagy marhaságot is tennék, inkább gerinccel vállalnám a következményeket, mintsem könyörögjek. Az emberi méltóságom is megmarad mind az én, mind a sértett nevében.
2019. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Volt olyan tanárom, aki elé így álltam: "Kérem, irgalmazzon nekem, ha Istent ismer, csak volt keresztvíz valaha a tanárnő fején is, ne legyen velem kegyetlen, ne adjon hármast, az összes többi jegyem négyes és ötös, ne rontsa el a bizonyítványomat!" Oda sem figyelt rám. Csak akkor kapta fel a fejét, amikor azt mondtam: "Tanárnő is édesanya, van három iskolás korú gyermeke, Önnek hogy esne, ha valamelyik tanár ugyanilyen irgalmatlan lenne velük? Gondoljon rájuk, tanárnő, és arra, hogy életünk minden tettéért, döntéséért el kell majd számolnunk odaát."
2019. szept. 3. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Fú de gáz. Kettes-hármasaim voltak azokból a tárgyakból, amikkel soha nem volt tervem, a többiből megvolt a jó jegy és a jó érettségi eredmény, kit érdekel az átlag.
2019. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi ebben a gáz? Az, hogy ráébresztem arra, hogy ne viselkedjen pogány módra, kegyetlenül?
2019. szept. 3. 13:51
 10/16 alletta ***** válasza:
ha már sulis történet.. anno nem olvastam el a Kőszívű ember fiai című regényt. találomra mindenkitől belekérdezett a tanárnő egy jelenetbe, leírásra.. felálltam és megmondtam, hogy nem olvastam el. egyest kaptam.. 1 hónap múlva kiolvastam.:)
2019. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!