Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szégyen közmunkàsnak...

Mennyire szégyen közmunkàsnak lenni vidéken ahol mindenki ismer?

Figyelt kérdés
Fôleg ennyi pénzért. Mert ha adnànak minimum netto 100 ezret jobb lenne.

2019. szept. 3. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem szégyen. Az a szégyen, ha valaki inkább nem csinál semmit és másokon élősködik.
2019. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 alletta ***** válasza:
74%
nem szégyen. inkább dolgozzon, mint lopjon. hasznos munkákat végeznek.
2019. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
95%
Nem szégyen. Legalábbis ahol én felnőttem, már csak azért sem az mert szinte mindenki közmunkás.
2019. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem szégyen, legalább dolgozol. Vidéken amúgy is a többség közmunkás.
2019. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem ismerünk téged és hogy mi a családi háttered iskolai végzettséged anyag helyzeted stb...

De egy tanult diplomás ember is kerülhet ilyen helyzetbe...de azért törekedj rá hogy átmeneti legyen az időszak amíg ilyen helyen dolgozol.

Vannak már gyárak ahova lehet menni betanított munkásnak szállással mindennel együtt igaz nem álom élet de még mindig több mint 50 ezer forint.


Illetve onnan is lehet menni sokkal jobb helyre.

2019. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Vidéken mindenki közmunkás" ha a tudatlanság fájna...örömmel hallgatnám ahogy visítasz.


Azoknak akik végzik, nem szégyen, van aki lenézi őket, de az ilyen emberek is max egy szaros szalagmunkát végeznek. Én nem nézek le senkit csak azokat akik lenéznek másokat de mire fel?

Én megalázónak tartanám ha ilyen munkát kéne vállalnom, mert hiszek benne hogy többre vagyok képes, de ők is fontosak csak nem annyi mint amennyien vannak mert 2 dolgozik 3 nézi 4 meg az árnyékban iszik meg cigizik.

2019. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bizony szégyen, ugyanis a falunkban a köznyelvben a közmunkás = cigány.


Mondjuk annyi alapja van, hogy tényleg a 95%-uk valóban az.


És sajnos nem épp a szorgalmukról híresek, általában maximum 1 dolgozik, a többi meg az árnyékban heverészik, piál. Nem nagyon látszik, hogy érdemi munkát végeznek, bár egymással legalább jól elvannak.


Ha valaha közéjük kéne kerülnöm, engem az zavarna a legjobban, hogy biztosan nem jönnék ki jól velük (képzeljétek csak el, egy huszonéves lány egy csomó középkorú alkesz között), szerintem félnék közöttük.


Amúgy a falu nagy része elég lenéző véleménnyel van róluk, amit valamilyen szinten meg is értek, bár azért azt nem tartom helyénvalónak, hogyha valaki cigány, akkor már az iskolában a tanár is azt mondja rá, hogy feleslegesen jár ide úgyis közmunkás lesz.


Ismerek itt egy diplomás cigány lányt is, hát mindenki meg van rökönyödve, hogy ő hogyhogy többre vitte.

2019. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt úgy van, hogy megszűnt egy cég és a közfoglalkoztatottak kapnak egy seprűt, lapátot és egy kukát (ezt nem mindenki viszi, csak zsákot) kap egy utcasort 2 ember és seperhetik a buszmegállókat reggel héttől (ilyenkor tele van a megálló emberekkel) és még a buszmegálló kukáját is üríteni kell, le kell akasztani. Aki vállalja az mehet egy közintézménybe (iskola,óvoda) ott nincs csikk szétdobálva, meg zárt hely és talán nem akkora stressz, mint a buszmegálló. A másik zárt hely, ha van vizsgád fűkaszára a temető, az sem szégyen. Ha erős vagy, akkor meg cipekedhetsz, itt mindig egyik irodából a másikba pakolásznak a városházán, a könyvtár háromszor húrcolkodott, a rendőrség is másik helyre költözött, a kórházban is mindig pakolásznak...ne feledd havi 53 ezer forintért használják ki őket!
2019. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!