Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki màr fiatalon közmunk...

Ha valaki màr fiatalon közmunkàs az mennyire baj?

Figyelt kérdés
Késöbb lehet hogy csöves lesz ha màr most is csak közmunkàs?? De ha nincs màs??

2019. szept. 3. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha többre is képes lenne, akkor igen, baj.
2019. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki már fiatalon közmunkás, az tökéletesen tükrözi, hogy mennyire nincs igénye a jobbra és megelégszik a szarral is. Az ilyenek sosem lépnek majd előre.

Csak egy példa.

Nálunk a gyárban folyamatosan keresnek embert. A közmunkás bér 3x-àt fizetik nettóban, olyan 150-160 körül + pótlékok.

Nem mindegy. Az utóbbi sem nagy pénz, de azért 50 pár ezret keresni hatalmas szégyen, életerős fiatalként, úgy, hogy a legtöbb városban munkaero hiány van. Menni kell a munka után. Legtöbbször pusztán lustaságból nem vállalnak normális munkát.

2019. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is baj, és ha bekerül ilyen emberek közé, onnan már nem fog kitörni. Ismerek egy gyereket aki beállt közmunkásnak, igaz hogy ő beteg, nem nagyon alkalmas másra, becsülöm hogy legalább csinál valamit. De ő is átvette már azt az igénytelen stílust..reggel a kisbolt előtt nyitás előtt 10 perccel már ott várják hogy beverjék a kőműves actimelt..
2019. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minimum egy szakma, de minél több annál jobb!

Munkaközvetítőt keress...tudom, hogy régen csalódtak ebben az emberek.

Dehát 21. század. A világ változik...

Nekem segítettek.

2019. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A közmunkánál még a gyár is jobb.

Tudom, vidéken sok kis faluban nincs más lehetőség sajnos, de ahogy egy másik válaszoló is írta: menni kell a munka után.

Vagy tanulj valami szakmát. Festőre, kőművesre, burkolóra mindig szükség van és jól is keresnek.

2019. szept. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!