Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Odajött hozzám egy ismeretlen...

Odajött hozzám egy ismeretlen pasas. Mért beszélt 1szám 3. személyben rólam és magáról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hétvégén kirándulás közben odajött hozzám egx ismeretlen, valószinűleg hajléktalan. Ha visszagondolok, olyanokat mondott hogy pl: nem ismered (x helyről) azt aki ( és itt a foglalkozasom volt). Csak én csinálom egyedül itt ezt a szakmát.

Magáról is így beszélt, hogy : itt is kirándultak, de szétszakította a sátrukat a vihar, aztan arrébb költöztek stb. Tudtam, éreztem hogy magáról beszél. Miért csinálta ezt?


2019. szept. 4. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt józan vélhetően.
2019. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az összefüggés azzal, hogx nem volt józan?
2019. szept. 4. 16:03
 3/6 Thispain ***** válasza:
Az első válaszoló szerint azok beszélnek 1. szám 3. személyben magukról, és a vele szembenállóról, aki vélhetőleg nem józan.
2019. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de mivel indokolja ezt? Pszichológia, vagy saját tapasztakat?
2019. szept. 4. 16:10
 5/6 Thispain ***** válasza:
Szerintem az utobbira hagyatkozott, viszont lehet, hogy az előbbi szerint is igaz. Várjuk meg az 1. válaszoló válaszát.
2019. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Miért foglalkozol hibbantakkal.
2019. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!