Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyankor mi van ha semmi nem...

Olyankor mi van ha semmi nem érdekel az életben?

Figyelt kérdés
Semmi nem érdekel. Munkàm sincs semmim se. Csak kevés pénzem. Nem is akarok dolgozni se nem érdekelnek ezek a hülye gyàrak. Ez esetben miért nem segit a tàrsadalom elpusztulni? Magamtól az se megy.

2019. szept. 5. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van munkám. De ugyanúgy vagyok mint te. Ugyanígy érzem. Munkát is azért csinálom hogy ne legyek élősködő.
2019. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább magadért tedd meg azt amit meg kell, amúgy semmi sem kötelező az életben.

Én speciel csak olyan kérdésekkel vagy dolgokkal foglalkoznék amikre lehet, hogy soha nem kap választ az emberiség vagy nem elég fejlett hozzá, hogy kutassa szóval eltengődök halálom napjáig vagy azt mondom, hogy "sikeres" leszek és csinálok sok pénzt.

2019. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Részben igaz rám, amit leírtál. Ezért vannak más terveim, mint hogy életem végéig dolgozzak
2019. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem érdekel engem sem sokminden, de van munkám. Mani az épp elég.

Szerintem érdemes lenni felkeresni ilyen esetben egy pszichológust, munkaközvetítőt-álláskeresési tanácsadót, tehát tenni valamit, mert ez az állapot csak rosszabbodni fog, és a végén nem lesz semmi, csak az éveid pörögnek el a fejed fölött.

2019. szept. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!