Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhívott egy idegen csaj...

Elhívott egy idegen csaj kávézni, de a visszautasításra kigúnyolt? Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Konditeremben voltam és odajött hozzám beszélgetni egy csaj. Mondta hogy már sokszor látott itt, kérdezgetett, ilyesmi. Vannak ilyen emberek ott amúgy akik szeretnek beszélgetni, úgyhogy nem is gondoltam túl a dolgokat. Amíg egyszercsak kijelentette (!) hogy akkor megvár engem amíg végzek és beülünk egy kávéra szembe. Persze te fizetsz, tette hozzá viccelődve. Teljesen meglepődtem és mondtam neki, hogy nekem feleségem van, itt a gyűrűm is, ne haragudjon. De amúgy nagyon jó csaj és jófej is. Erre nekemesett szóban hogy mit képzelek magamról, nézzek már magamra, ő ilyen ronda palival biztos nem állna össze, eltájoltam az iránytűt (így mondta). Ő csak haverilag kávézott volna, pont a pasiügyeit akarta elmesélni.

Most ezt miért csinálta a csaj? Tényleg udvarias voltam és nem bántó! Vagy van ilyen hogy idegen nők haverságból kávézni hivogatnak férfiakat?


2019. szept. 5. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Belegázoltál a csaj önbecsülésébe, önértékelésébe. Nem csoda, h felhúzta magát és mentette, ami menthető, hiszen pofára esett, de megérdemelte! :D


Én büszke vagyok rád és hiába jó a csaj, ha ilyen nagyképű, beképzelt, bunkó. Jobb lehet a feleséged ennél százszorta jobb, becsüld is meg! :)

2019. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
(Mellesleg egy igazi nőnek van tartása és nem szólít le pasikat, mert azt csak a kvák, csajok teszik, de nem hölgyek. Gondold el, hogy az ilyen szuka mindenkit leszólít, akiről úgy hiszi, hogy simán felszedheti, aztán koppan, hogy hát nem mindenki ugrik rá. Haverság meg nem létezik férfi és nő között, ez butaság és kamu szöveg!)
2019. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"visszautasításra kigúnyolt? Miért csinálta?"


Feldühítette az elutasítás, de legalább kibuggyant az igazi arca - örülj neki, hogy nemet mondtál!

2019. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szepen viselkedtel! Elismeresem! A csaj volt bunko. Rad akart kattani, megszokta h igeb-t mondanak neki es ezert reagalt igy.
2019. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírta elviselni a visszautasítást. Pedig jelen esetben a hűséged mellett, és nem az ő személye ellen szólt. Ha egy szingli ejtette volna pofára, akkor megérteném, miért fő a levében, bár a viselkedése sehogy sem lenne helyes.
2019. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Agyára ment a koksz.
2019. szept. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jófej csaj??? Az ilyen idióták a női nem szégyene.károsak mind a többi nőre,mind a férfiakra nézve.én nem is köszönnék neki ezek után.
2019. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Sajnos ma hallottam, hogy azt terjeszti a kondiban, hogy “az a házas pasi” (én) kikezdett vele, de ilyen-olyan ronda palinak ő nem adja oda magát, meg nem rondítana bele egy kapcsolatba mert ő egy szent, stb. Még ő a szegény áldozat. A havernak is mondtam, hogy volt a dolog, de inkább a csajnak hisz, mert nem hihető (!) amit én mondok és kacsingatott, mintha fű alatt csajoztam volna de nem jött be. És azt mondja örüljek ha nem jut a feleségem fülébe az ügy. Persze mindent elmondtam neki még aznap, ő ismer engem, csak szr dolog hogy ilyeneket beszélnek az emberről ok nélkül. Abba a kondiba meg be nem teszem a lábam többet, inkább edzek otthon innentől.


Így beszélgessen bárkivel az ember udvariasságból, udvarias témákról (időjárás, konditermi edzésterv, ki kit szokott enni hogy fogyjon, ilyesmik) ......

2019. szept. 6. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sima nappalos prosti volt, tele vannak velük a konditermek. Kávézás közben már mesélte volna a tarifáit. De jó, hogy már nem járok ilyen közegbe.
2019. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező, tényleg soha többet ne menj ebbe a konditerembe, de ahogy a szavaidból kivettem, korábban te is biztathattad a csevegésekkel, szóval jó tanács: legközelebb inkább ne beszélgess idegen nőkkel, mert félre érthetik.


Persze a csaj akkor is egy ordas bunkó és semmi "jófejség"et nem látok ebben, örülj, hogy nem tett a házasságodnak keresztbe, mert kár lett volna egy ilyenért tönkremenni és a feleségedet meg becsüld meg és jól tetted, hogy őszintén elmondtad neki, mert ez a r..anc ki tudja, hogy meddig ment volna el, bosszúállónak tűnik, vigyázz az ilyenekkel...!

2019. szept. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!