Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek még normális ember?

Lehetek még normális ember?

Figyelt kérdés

!PANASZKODÁS!


Kezdeném az alapokkal. 17 éves fiú vagyok. Anyukámék 2 éve elváltak. "Minden sz@r". Bénán rajzolok, szar*l tanulok, dagadt vagyok, meg amúgy ronda is, soha nem volt barátnőm, barátom is csak kettő van (bár nagyon jó barátok vagyunk), emberek között szorongok (a boltban egy kiflit alig merek megvenni). Volt amikor anyukámmal, a barátnőjével és a két velem egykorú lányával mentünk kirándulni. A négy órás úton végig csöndben ültem, alig mertem megszólalni. Aztán ott van még az is hogy a péniszem nem túl nagy. Egyszer-kétszer mondták, hogy a stílusérzékem jó, de ezen kívül semmi. Sokszor próbáltam lefogyni is, de soha nem sikerült. Így hát a kudarcok miatt a lelkesedésem és a kitartásom is oda. Az elmúlt évben a legpozitívabb dolog hogy egy lánnyal TALÁN megvan/volt a közös vonzalom. Ezt is csak onnan tudom, hogy mikor elmeséltem Anyukámnak, ő mondta hogy látta a lányon hogy "szimpi" vagyok neki. "Túléltem" egy év elég mély depressziót. Semmihez nem értek. Csak én vagyok ilyen jó dolgokkal "megáldva"?


Lehetek még valaha normális ember?



2019. szept. 5. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz.
2019. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Haha, hát persze, hogy lehetsz még normális ember! Az írásodból már kitűnik, hogy nem vagy az a tipikus hülye fajta. Vannak ilyen időszakok, de nem kell feladni szerintem. Én ilyenkor mindig azt tanácsolnám, hogy próbáld meg még egyszer a fogyókúrát, keress valami új sportot. Találd meg a saját hobbidat.Ha elkezded szeretni a tükörképedet, elkezded magadat irányítgatni, a mindennapjaidat, úgy ahogyan az Neked a legegészségesebb nem csak a kilóid lesznek kisebbek, hanem szerintem az érzéseid is sokkal könnyebbek és boldogabbak lesznek.
2019. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2019. szept. 5. 21:47
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos,te már nem!
2019. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Rakuyo ***** válasza:
100%

Szia, ezek közül a legtöbbre megoldást jelentene a fogyás.

Nekem az egyik osztálytársam aki 120+ kg volt hasonló problémákkal küzdött (rajzot leszámítva). Miután elkezdett fogyni több önbizalma lett ez segítette őt mind a tanulásba (gyakrabban nyilvánult meg szóba+ nem félt többé kiselőadásokat tartani stb) lányokkal is egyre többet beszélt míg nem “megszerezte” az első barátnőjét.Bár a dákójál nem tudok sokat szerencsére de a fogyás miatt az is nagyobbnak tűnhet +1-2 centiméterrel mivel kevesebb zsír takarja. Kicsit hosszú lett de baràtaid segítségével próbálj edző terembe járni/egészségesebben enni. A rajzhoz meg csak sokat kell gyakorolnod:) Kitartást és bocsi ha hosszú voltam

2019. szept. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz, persze! :) Viszont ennek picikét szociális fóbia illata van, nem biztos, de nézz utána! Azt jobb kezelni.
2019. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a saját 17 éves kori énemet olvasnám - a farokméretet leszámítva, ugyanis nő vagyok.


Hát, elmondom a saját tapasztalataimat. Most vagyok 23, jövőre diplomázom, van egy párkapcsolatom, a jogsi meg vagy meglesz, vagy nem. Eddig egyszer vágtak meg. Ettől függetlenül most sem tejfel az életem, sőt... Mégis javult 17 éves korom óta, azt gondolom.

2019. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy neked "csak" ennyi bajod van.
2019. szept. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél normális ember? Ez az időszak most nagyon nehéz az életedben, most próbálod megtalálni a felnőtt énedet. Tele vagy gátlásokkal olyan dolgok miatt, amelyek miatt nem kellene, hogy gátlásaid legyenek. Nézz körül a facebookon! Hány duci, túlsúlyos srác éli kiegyensúlyozottan az életét, megfelelő önbizalommal, optimizmussal, a jövőbe vetett hittel! Pedig ezeknek 90%-a biztosan elbújhat melletted. Az első feladat, hogy próbáld megszeretni, elfogadni magad. A fogalmazási stílusod alapján szerethető és kedves ember lehetsz.
2019. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetnél! De sürgősen cselekedned kell! Ha most nem tudsz lefogyni fiatalon akkor később sem! Most gyors az anyagcseréd, most van energiád, időd, miegymás! Csajozni is minél hamarabb meg kell tanulni! Nincs mese! Az hogy szimpi vagy egy csajnak azt egyből meg kell lovagolni! Ők nem olyanok mint mi! Hozzájuk szól egy fokkal jobb csávó vagy elég csak hogy ő képzelje azt hogy jobb és téged már el is felejt!
2019. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!