Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemi kiscsoportos kötelező...

Egyetemi kiscsoportos kötelező órán beszélgető egyén. Végső esetben nagyon gáz szólni a tanárnak?

Figyelt kérdés
Nagyon kevesen vagyunk, állandóan a hátam mögött pofázik egy csaj...Többször odanéztem nem esett le neki, amikor meg megkértem (!), hogy hagyja abba, még neki állt feljebb, hogy akkor üljek előre. Nem az ő pofázását hallgatni mentem abba a csoportba. Most össze voltunk vonva, de kövi órától még kevesebben, bárhova is ülök, mindenhol hallani fogom attól félek :/ Ja és ez nem középsuli, hogy azért jár a gyerek, hogy anyuci kapja a családi pótlékot, egyetemi kötelező óra gyakorlata, félév legnehezebb tantárgyból...

2019. szept. 6. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem középsuli, hogy az oktatónak kelljen szólni. Nem megkérni kell, hanem rászólni, határozottan, akár kicsit hangosabban, hogy kussoljon már el. Beválik, hidd el.
2019. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a teremben mindenhol hallod akkor a tanárnak is fel kell hogy tűnjön nem? Még ha nem is hallja akkor is látja egy ilyen kis létszámú csoportban. Nem tudom elképzelni hogyha valaki folyamatosan beszél akkor nem szól neki a tanár.
2019. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!