Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek hogy maradtak...

Ezek az emberek hogy maradtak életben elég hosszan ahhoz, hogy dolgozó felnőttek legyenek? Hogy bírják ki egyáltalán mentálisan a munkájukat?

Figyelt kérdés

[link]


Még én is tiszta He-Man vagyok ezek mellett az emberek mellett, mégis be vagyok sz*rva a felnőtt élettől.



2019. szept. 6. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Jaj. Jajne... Akármit csak ezt ne!

Remélem ebben az országban nem lesz divat ebből, mert eret vágok. Csak hát állandóan a nagy usát majmoljuk, viszont legalább nincs a nyelvükben a két nem megkülönböztetve. Viszont a hiperérzékenység és ennek a kötelező tisztelete (ne merj negatív véleményt még gondolni se, nem hogy kinyilatkozni!!) már sajnos megjelent itt is.

Még pár év és annyi a szabad vélemény nyilvánításnak. Aztán már tényleg a gyengéké meg a hülyéké lesz a világ, mi meg mehetünk elbujdosni, mert kisebbség leszünk.

2019. szept. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ma már az ilyeneket nem kezelik elmegyógyintézetben, pedig ott a helyük. Ráadásul elkezdtünk abba az irányba haladni, hogy ez legyen az elfogadott, a normális, sőt, ez legyen az elvárt viselkedés és gondolkodásmód. Lásd ezt az oldalt, ma már mész a megfigyelőlistára, ha le akarsz írni olyan szavakat, ami nem tetszik nekik.
2019. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láttam ebből már én is részleteket (már ott fogtam a fejem amikor a srác az elején külön megemlítette hogy milyen személyes névmást használ, a pódiumon a csaj meg elvtársnak szólít mindenkit :D), odaát az amcsi felsőoktatási rendszer termeli ki ezeket az érzékeny nebántsvirágokat. Amit ott kapnak az már nem is oktatás hanem indoktrináció (és még a diákhitelben is úsznak). Azon csodálkozom hogy nem állítottak fel sebtében az épület mögött egy munkatábort. (Mondjuk ahhoz dolgozniuk is kéne...)
2019. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!