Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ha nem érdekel más...

Normális ha nem érdekel más privátszférája, magánélete?

Figyelt kérdés

Pl ha testvérem vagy szüleim megnyitva hagyják a facebookjukat vagy emailfiókjukat abszolut nem izgat kicsit sem hogy megnézzem az üzeneteiket vagy ismerőeik posztjait. Egyből az az első ha már nem jönnek vissza hogy kilépek belőle.


A hírességekkel is úgy vagyok hogy szeretem a filmjeiket vagy zenéiket de abszolut nem érdekel a magánéletük vagy mindennapjaik. Pl nem ösztönöz az hogy ha egy zenei előadó akinek szeretem a zenéit egy adott parfümöt használ vagy ruhadarabot hord hogy én is olyat vegyek.


Ugyanúgy az ismerőseim magánélete sem foglalkoztat, pl egy ismerős idehozta a laptopját hogy tegyem rendbe és csak addig volt bekapcsolva még megcsináltam, még a hideg is kiráz ha arra gondolok hogy kutakodjak a képei vagy videói közt.



2019. szept. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális hozzáállás.
2019. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Normális, de te is tudod, ha nem az érdekes.
2019. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele,de sajnos mi vagyunk kevesebben.
2019. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több olyan ember kéne mint te.
2019. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Egyszer egy bulisabb éjszaka után mikor felkeltem láttam, hogy laptopomon egy lány ismerősöm van belépve facebookon. Azonnal kijelentkeztem, de láttam, hogy ezerrel írogattak neki emberek, meg se néztem, hogy kik.
2019. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!