Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rosszindulatúak...

Miért ilyen rosszindulatúak GYK-n az emberek?

Figyelt kérdés

Gúny, pökhendiség, cinizmus, pesszimizmus jellemző a válaszolók jelentős részére. Akadnak kis fénysugarak akik pozitívan, nem ítélkezve és biztatva, illetve megértően állnak hozzá az emberhez. Bárcsak el tudnám azt mondani, hogy ez a többség.


Talán megkeseredtek a minden napjaikban és itt adják le? Tényleg nagyon bánt és érdekelne hogy szerintetek mi lehet ennek az oka.



2019. szept. 7. 00:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen kretének egy csoportja igazából nem kérdezni jön fel, hanem a bugyuta nézeteit próbálja terjeszteni, és amikor rájön, hogy a GYK nem visszhangkamra, ha totál hülyeséget beszél, ne várja el, hogy mindenki bősz egyetértésben lesz vele, nos, akkor elkezd durogni, köpkölődni, mindenkit lepontozni, aki nem támogatja a hülyeségeit.

A másik ilyen csoportban meg a trollok vannak, ez nyomorult kis életük minden szórakozása, mert amúgy olyan jelentéktelenek, hogy a lőtéri kutya nem foglalkozna velük.

És persze vannak, akik csak úgy a la natúr tarhonyás bugris parasztok, és itt nyugodtan fröcskölődhetnek, a monitor megvédi őket a sallertől.

2019. szept. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Mert elégedetlenek az életükkel.
2019. szept. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Beleuntak az életbe, hogy monoton folyton meló, meg sietés odais; meg mittomén. Meg vannak talán keseredve, savanyú a szőlő, ha nkeik rossz, kicsit feljogositva érzik magukat , hogy másnak is azt okozzzanak, h ".... a szomszéd tehene is". Mert pl őket "eltaposták", elnyomva érzik magukat, és akkor ők is el akarnak nyomni valakit, felébe akarnak akkor kerekedni valakinek ők is. Nem tudják pont annak mondjuk visszaadni, mert lehet, hogy magasabb pozicioban van, pl főnöke, és akkor keresnek valaki mást, akiben kiélheti; viszont pl lehet önbizalomhiányos is meg pl nemtom lehet, hogy ezen szórakozik, nem nagyon nagy intelligenciára vall, ha valaki hobbiból beszólogat másoknak csak úgy, és ezt élvezi. Szal önbizalomhiány, mint őt is elnyomják,és akkor ő is ki akarja ezt élni valakin, valahol, de ott az adónak akitől kapta ezt a lenézést meg ilyesmit, neki visszaadni tehát nem tudja, mert kiszúrna magával, s akkor inkább egy fórumon teszi meg.
2019. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Mert èlōben is azok
2019. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem feltétlenül mondanám, hogy ez az egész GYK-ra igaz, hogy ilyenek az emberek, de az "emberek" és "politika" kategóriában elég extrém mértékben sok az idióta és szar életű ember.


De most csak maradjunk ennél a kategóriánál és a szar életű embereknél. Rengeteg olyan kérdés van, hogy "xy éves vagyok és semmit nem csináltam az életemben/utálom az embereket mert mind hülye csak én vagyok egy virágszál ahogy anyukám is megmondta/depressziós vagyok és jöttem ide tanácsokat kérni emberektől akiknek fogalmuk sincs az egészről de majd rágoogleznak és megmondják, hogy "csak legyél boldog mert a szomorúság rossz loool"- Szabó Péter", stb.


Nyilván túloztam de nekem mindig ez jut eszembe amikor az emberek ilyen kérdéseket tesznek fel. Na hát most ilyenektől mit lehet várni? Utálják saját magukat is és magukkal együtt a világot, ezért olyanok amilyenek.

2019. szept. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

"Na hát most ilyenektől mit lehet várni? "


Nem te vársz itt, hanem a kérdezők tesznek fel kérdéseket, mert ők már némelyik tényleg kétségbeesetten kapkod valami megoldás után. Tehát ő várja a segítséget, teneked nem kell tőle valamit várni. Tehát teneked nem kell tőle semmit elvárnod. Ő föltesz egy kérdést, és reménykedik abban, -arra vár, ha így jobban tetszik- hogy hátha tud neki valami használható, alkalmazható megoldást adni a problémájára. Nem fanyalgókat akar pl esetlegesen, hanem segítséget remél. Tehát mégcsak nemis elvár, hanem reménykedik benne, még mélyebb fokozat, amikor még azt se. Tehát csak kiírja magából, de már nem is reménykedik semmi jóban. Ilyen emberekkel te minek támasztanál elvárásokat? Még sjaát magán se tud segíteni, nemhogy még te várj el tőle dolgokat? Viszont, ha valaki más pl nem döngöli bele a földbe, hanem pici együttérzést tanúsít az ő irányába, az máris jobban esik neki. Viszont ha beledöngölöd a földbe azzal nem segítesz neki,hogy egészséges, stabil lelkiállapota legyen, azzal még csak rontasz a helyzetén, szerintem erre senkinek nincs szüksége.Tehát, ha nem tudsz kedvesen viszonyulni, akkor inkább ne szólj semmit; ilyen "ne szólj szám és nem fáj fejem". Tehát ha az ilyen szomorú életű emberek téged nem érdekelnek, nem tudnál nekik semmi használhatót adni, semmilyen érdemi tanácsot, akkor inkább ne írj oda nekik semmit, csak haladj tovább. Ezzel magadat is megkíméled, meg őt is. De ,ha kedvesen fordulsz felé/hozzá, akkor még talán van esélye, hogy könnyebben, jobban összeszedi magát. És nem érzi pl magát jelentéktelennek. Egyébként egyetlen emberrel én is találkoztam eddig a Gyakorin, akinek bármi segítséget írtam, mindig kibújt alóla, mindig keresett valami kifogást. Na, őrajta például nem lehet segíteni. Lepakoltam elé néhány ilyen "mankót", de ő nem volt hajlandó 'felvenni'/"felemelni a földről; nem is érdekelte, na, az tényleg nagyon kellemetlen volt. De valaki pedig tényleg azért kérdez,mert valami segítséget, kapaszkodót akar, mert önmagától már nem tud fölállni. Csak egy kezdőlökés kell neki, de nem bele a gödörbe. 1-2 használható, alkalmazható dolgot az életből elmondasz neki, és arra ő már tud építkezni. De ha épp kezdene kikecmeregni, te meg visszalököd a szakadékba/gödörbe/árokba, akkor azzal csak tovább taposol rajta, azzal rontasz a helyzetén.

2019. szept. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
*tehát ők várnak, remélnek esetleges segítséget, mankót, mert egyedül már nem megy nekik
2019. szept. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
41%
6/7: Neked elég súlyos problémád van a "mit lehet tőlük várni" kérdés értelmezésével. Pont, hogy úgy értettem, hogy akiknek ilyen szar az életük azoktól nem lehet azt elvárni, hogy normálisan viselkedjenek másokkal, főleg az interneten, ahol név nélkül lehetnek parasztok. Ezért kár volt ekkora esszét írnod arról, hogy "háádeteneisvárjááelsemmit".
2019. szept. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
Tényleg nagyon bánt? Elhangzik ez a kérdés alján. Elkepesztően jó életed lehet, ha téged ez bánt. Engem picit más dolgok bántanak, nem az, hogy itt ki és mit firkál. Irigykedem az életedre.
2019. szept. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

" mi lehet ennek az oka.":

1, Népünk alapmentalitás; 2, A net arcnélküliséget ad; 3, Az utcákon is ez van sajnos, amin sokan nem nagyon akarnak változtatni; 4, Tanult tehetetlenség "megoldásként"; 5, "Ha nekem rossz, legyen másnak is" szemlélet.

2019. szept. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!