Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet népszerűvé válni...

Hogy lehet népszerűvé válni az instagrammon, sok követőt szerezni?

Figyelt kérdés

Felraktam egy videót,amiben felemelek 210kg-t és nem lájkolta senki.

Van egy csomó fitnesz oldal,ami mögött semmi teljesítmény nincs csak pózolnak a kamerába és több ezren lájkolják őket.

Pl a Schobert Norbi nem tudna megemelni szerintem 150 kilót se,mégis közel 49 ezer követője van,de mire fel?Én meg senkit se érdeklek.



2019. szept. 7. 03:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Tele van az insta ilyen videókkal. Nyilvánvalóan ki kell tűnni a tömegből és érdekes tartalmakat posztolni. Illetve fontos az igényesség is.

Használj hashtageket és gyűjtő oldalakat is bejelölhetsz.


Schobert Norbi évtizedek óta ismert személyiség, akkor is követnék több ezren, ha 0 posztja lenne. Így kár összehasonlítani magad vele.

Több értelme van azokat figyelni, akik hétköznapi emberként szereztek sok követőt.

2019. szept. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Pár értőn adagolt megosztó gondolat csodákra képes, mondjuk kezdetnek. Külön szakma már, meg is van az irodalma, érdemes akár költeni is rá.
2019. szept. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg h semmitmondó képek legyenek seggel és csöcsökkel.
2019. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1# vagyok, csak nem volt türelmem hajnalban kifejteni.

Nekem több ezer aktív követőm van, tudok adni pár tanácsot. Van több barátnőm, akiknek több tíz ezer követjük van és nem mell kidobás miatt.

Először is válaszd meg jól a felhasználó neved. Nem muszáj a teljes neved megadni, ha nem vagy ismert ember. Elég egy olyan név, ami utal a keresztnevedre és a profil témájára. Pl egy nagyon low effort név : fittneswithBéla.

Töltsd ki a biodat is alap infókkal, lehetőleg angolul. Hány éves vagy, melyik országból posztolsz, mióta edzel, mik a rekordjaid pl.

A profil képed is legyen a témába vágó.

És hát kezdd el feltölteni tartalommal. Storyt akár naponta is használhatsz, a fontosabbakat tedd ki highligthba.

Posztolni inkább kevesebbet, de minőségi tartalmat. Legyen egységes, rád jellemző stílusod, de ne ugyanazt posztod mindig. Szóval legyen változatos, képek, videók is. Lehetnek kaja ötletek is, gusztusos képekkel, recepttel, leírással.

Csinálj rövid videókat az edzésedről.

És posztból ne legyen túl sok, tényleg fontos a minőséget megragadni, heti egy poszt is elég, csak érdekes legyen. Írj hozzájuk bátran, ne csak a képet rakd ki. Legyen személyes töltetű. És akár próbálj beszélgetést kezdeményezni, a kommentek is növelik az elérésed.

Kövess hasonló témájú profilokat és te is kommentelj, így eltalálhatnak hozzád.

És amit írtam az első kommentben: hashtagelj és jelölj be gyűjtő profilokat.

Hashtagnél csakis témába vágóakat használj, a like for like meg a többi népszerű nagyon gáz és nem is fogsz vele követőket szerezni.

Ha követed ezeket a tippeket, meg lesz az eredménye idővel. De türelmesnek kell lenni, sok idő felépteni.

Persze növeli az eléréseid, ha youtubeon és tiktokon is jelen vagy, ugyanazzal a névvel, mint instan.

2019. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyi, hogy a mostani posztod valószínűleg azért nem lajkolta senki mert egyrészt kevesen követnek, másrészt olyanok, akiket nem érdekel ez a téma. Ezen kell változtatni, ha nagyobb elismerésre vágysz.
2019. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne instabohóckodj.
2019. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Na, a 2 élettelen egymásra talált...

Édes f...om...


Pusztán kíváncsiságból: miért kéne érdekeljen egy videó amiben 210 kilót emelsz?

De komolyan, mégis miért?


Értelmes ember inkább fel emeli maga, ha arra vágyik.

(Amúgy a 210 azért annyira nem nagy szám, hogy azzal vagánykodj)

2019. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát mert ez teljesítmény.Ez sport
2019. szept. 7. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:
7# miért élettelen? Miért ne oszthatná meg az ember az ilyen dolgokat, ha büszke rá? De gyakorin névtelenül beszólogatni tényleg sokkal jobb
2019. szept. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csinálj valami ilyesmit, valamivel nagyobb utat fog bejárni:

https://www.youtube.com/watch?v=l0HIA5OK-Ic

2019. szept. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!