Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más is aki sajnálja,...

Van itt más is aki sajnálja, hogy nem volt szerelme kb.14 éves korban?

Figyelt kérdés
Én nagyon. A tinédzserkor elején történő szerelem a lgtisztább szerelem. Akkor még tényleg nem számít a pénz.

2019. szept. 8. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 24 évesen sem számított. 🤷‍♀️
2019. szept. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

jobban jártam volna, ha nem lett volna, akkor kapcsolatom

sokaknak már akkor számít a pénz, sőt...

hülyeség ez a szerelem dolog

a szerelem maga egy elég erős negatív hatással is jár ami felett sokan szemet hunynak

2019. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Mindig számít a pénz :D


Sőt... jobban számított talán mint most. Az a kölyök akinek márkás ruhái, bringája meg discman-je volt, mindig ragadtak rá a csajok.


Csak akkor anyádék csórósága miatt szívtál, most meg a sajátod miatt.


Ellenben most már felnőtt vagy, megkaptad a kiemelkedés lehetőségét a középszerből. Tessék dolgozni rajta.

2019. szept. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Valami most sem lehet nagyon rendben, ha 14 éves kori hiányosságokkal törődsz.
2019. szept. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14 évesen korai lett volna nekem, de azért kamaszként jót tett volna nekem egy làny. Így utólag visszagondolva.
2019. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én inkább áldásnak tartom, hogy csak későn, 22 évesen voltam először szerelmes. Sokkal jobb volt így, hosszú gyerekkorral 🙂
2019. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem banom, mert jo oke a penz nem szamit, de ilyenkor beleshettem volna egy olyan fiuba, aki csak "gyakorolni" akart volna veled es a tobbi.
2019. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően már a kérdés állítása is hülyeség.

Bőven számított a pénz. Akiknek volt, mindig akkor arcuk volt, hogy lesöpörtek bárkit.


Ők ebbe születtek bele, gazdagságba. Teljesen más mentalitás így felnőni, mint turkálós pulóverben sulina járni.

2019. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekeknél a család anyagi helyzete mindig is hatalmas pszichológiai hatással bír. Van gazdag Janika, meg csóró Pistike. Ennyi. Kertesházas házibulik, medence stb... mindig a társaság és a csajok kedvence volt az ilyen ficsúr :d


Szerintem egyetemen számít a legkevésbé talán, ott belefért az albérlet, meg a diákhitel... ha van életcél, meg jó egyetemi szak. Persze a család lóvéja ott is mindig nagy előny volt.

2019. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nőjj fel szerezz munkát lépj tovább annál nincs jobb amikor az ember szabadon csinálhatja a dolgait? nincs összeköttetésben egy emberrel.#freelife
2019. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!