Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Siófok miért ilyen sznob város?

Siófok miért ilyen sznob város?

Figyelt kérdés
Kivételek persze vannak ezt leszögezem előre!!! Itt nőttem fel, földrajzilag gyönyörű hely, de ami lakosságot illeti, elég sok a tahó, beképzelt, gátlástalan, s már-már túlságosan nagy önbizalommal rendelkező ember. Mi ennek az oka? Ti hogy látjátok, ha erre jártok? Továbbtanulok jövőre, de az biztos nem Siófok lesz.
2019. szept. 8. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyere el Vácra. Ne tudd meg mi van itt... ugyanaz amit leírsz, csak tízszeresen.?
2019. szept. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de nekem egyetlen siófoki ismerősöm van, és nála nagyobb nárcisztikus sznobot még életemben nem láttam.
2019. szept. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Mit értesz nárcisztikus sznob alatt?


Amúgy persze... Magyarországon szinte csak sznob városok vannak, Szeged az egyik legrosszabb.

2019. szept. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom milyenek az ottlakók, de a nyaralók pedig szinte mind igénytelen prolik. Szóval lehet csak túlkompenzálják az odaözönlő népességet, csak hiába van vége a szezonnak, és tűnik el a retkes bagázs, náluk akkor is megmarad az „én helyi vagyok, és sokkal jobb vagyok nálad” életérzés.


Ilyen lehet?

2019. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Drága hely! A drágaság alapból vonzza a sznobokat!
2019. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
De bírom a gyakorit itt vagy mindenki sznob, vagy mindenki proli.
2019. szept. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak úgy lepontoznak :D
2019. szept. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ezt nem vettem észre mondjuk soha nem laktam ott átutazóban voltam csak de jól éreztem magam a helyikekkel. Amit mondasz inkább Budapestre jellemző.
2019. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyere el Füredre vagy Keszthelyre! Itt dettó ugyanez van.
2020. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!