Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell mindig csak a jót...

Miért kell mindig csak a jót kirakni facebookra/instagramra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy csomó régi ismerősöm,aki úgy àllítja be a facebookon magàt,mintha olyan nagyon boldog lenne. Csak egy pelda. Volt kolleganomet fel evig csalta a pasija. Még mindig egyutt vannak ....Instagramra folyton olyan kepeket raknak ki,mintha ők lennenek a vilag legboldogabb parja. Azt miert nem rakta ki,amikor napokon at sirt,mert a pasija csaja felhivta,hogy hé te tudsz rola ,h megcsal a pasid? Meg mar nem is azt dolgozza,mint regen,hanem egy sokkal gàzabb szakmàja van. Miert a régi menőbb szakmàt irja ki ? Szerintem ez nevetseges. Meg ha elmegyunk egy ceges nyaralasra,akkor az osszes kollega kirakja a nyaralos kepeket. Minek? Hogy pukkasszanak masokat? Dicsekves? Nekem se facebookom,se intam. Ugy nezem ezeket,h regisztralas nelkul is lehet par dolgot latni. Kinek mi a velemenye errol a minden szupi vilagrol? :D legalabbis facebookon :D

#Facebook #insta #Hamis elet
2019. szept. 8. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el a 100 masik ugyanilyen kérdést pls
2019. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Hülye kérdés. Senki nem akar a rossz dolgokra koncentrálni. A jó pillanatokat akarja az ember megosztani másokkal, a rosszakat pedig elfelejteni. Az, hogy most van egy viszonylag új platform erre a közösségi média által nem változtat a tényen, hogy ez mindig is így volt. Csak sokan elfelejtik, hogy a közösségi média így működik, és nem a teljes képet kapják az adott emberről általa. Amúgy téged meg csak sajnálni tudlak, hogy ennyire kicsinyes vagy. Had örüljön a nyaralasnak, had ossza a képeket a párjáról. Annak jobban örülnél, ha folyton mindenki bánatát kene nézned a facebookon? Ja, bocs, te ott nem vagy fent, csak annyira nincs jobb dolgod, hogy a kollégáidat böngészed regisztráció nélkül...
2019. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2019. szept. 8. 09:52
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Mert kell nekik a visszaigazolás, meg a sok irigy átka. :D


Van olyan hlye, aki azt is kiírja, hogy mikor megy nyaralni, mikor nem lesz otthon, meg rendszeresen kiposztolja fotóval, hogy mit eszik - hát szegénynek egy nyugodt kajálása sem lehet, mert hát kínlódik a szép beállítással, stb. Közben állandóan csekkolni, meg a többieket. Munkás egy dolog ez a facebbok, na! Jó, hogy neked sincs, akkor talán van még remény az emberiség megmentésére! :)

2019. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát igen.

Azt nem rakja ki senki facebookra,ha válik vagy a gyereke nem áll szóba vele soha többet:)


Mert az emberek mindig többnek akarják mutatni magukat annál,amilyen a valódi életük.

A rosszat nehéz beismerni még maguknak is,nemhogy mások előtt.

2019. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Én kiraktam a megevett mekis kaját és szemetet. Azt is értékelték.
2019. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De gondolj már bele, egy sima fotóalbum, kézzel lapozhatós, mivel van tele? Mikor 24 kockánk volt, hogy megörökítsük a dolgokat, akkor is a boldogságot fotóztuk le, mert arra akartunk emlékezni. Nyári táborból is nevetős képek vannak, pedig egy napig szenvedett a lány, akinek ott jött meg először; nem fotóztuk le, mikor valakit leszart a galamb vagy sírt, mert hiányoztak a szülei.


A nagyszüleim családi fotóalbuma is tele van álvidám képekkel, mert a nagyfater zsarnok volt. Most csak a közönség lett nagyobb.

2019. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Ez egy jo kis pelda volt.
2019. szept. 8. 11:08
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kinek mi a velemenye errol a minden szupi vilagrol?"


Én lekakálom. Magamról ritkán rakok ki új képet, másokét nem likeolgatom, sőt nem is nézegetem.

Amire használom: Van pár csoport, amiben benne vagyok (pl. használt könyves csoport). Na meg kommunikáció. Azért jobb ingyen és korlátlanul írkálni vagy hívni valakivel, mint pénzért telefonálni.

2019. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megtévesztő, ezt értem.


Na de gondolj bele, hogy ha kiírná, hogy napokon át sírt, mert megcsalták, azzal csak támadási felületet biztosítania a rosszakaróidnak.


Az emberek mindig mondják, hogy nem szeretik a panaszkodást, és a panaszkodós, negatív ismerőseikkel inkább megszakítják a kapcsolatot. Akkor a közösségi médiában miért várjátok el, hogy folyamatosan drámázzanak, sírjanak mások?

2019. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!