Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi incel ezen az...

Miért van ennyi incel ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit máshol nem mertem, azt itt megkérdezhetem. 39F
2019. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Itt várnak megerősítést a tapasztalatuk miatt. Viszont az incel nem egyenlő a frusztráltsággal vagy a nő gyűlölettel. Az incelt azokra szoktuk mondani akik nem tudják felfogni hogy nem mindenkinek jár alanyi jogon szexkapcsolat. Mert hogy ők szexkapcsolatra vágynak. Nem párkapcsolatra. Tehát csak szexre használnák a nőket. Plusz ott van a mások hibáztatása mert képtelenek felelősséget vállalni az életükéért és másra hárítják a hibákat. Mintha más tehetne arról. Valaki tök jól megvan egyedül is mégsem dühöng mint egy idióta. Az hogy valaki sikertelen még nem biztos hogy elmebeteg is. Az incel nem egyenlő a sikertelenséggel.
2019. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy bezárt a magyarchan és kell egy új echochamber a retardáltaknak
2019. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát hol legyenek? A szabadban, emberek között?
2019. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, ott inkább ne legyenek!

Akad itt egy-két olyan alak, akikből lazán kinézni, hogy élőben ilyen kis halk szavú nyomi, a pszichopata fajtából. Tehát ha rászáll egy nőre és az visszautasítja, a csajt előbb vagy utóbb valahonnan holtan kaparják elő.

Az ilyen alakokat vadászni és bezárni kéne még egy ilyen fórumon is. Vagy legalább hivatalosan kötelezni pszichológiai vizsgálatra a biztonság kedvéért. Ha a terrorista gyanús hozzászólásokra ugrik a tek, erre se ártana.

2019. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 TR75 ***** válasza:
52%

#5

Gőzöd sincs, miről írkálsz. De tényleg.

2019. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Tényleg? No és miért? :) Fejtsd ki kérlek!
2019. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TR75 ***** válasza:
62%

#7



"Akad itt egy-két olyan alak, akikből lazán kinézni, hogy élőben ilyen kis halk szavú nyomi, a pszichopata fajtából. Tehát ha rászáll egy nőre és az visszautasítja, a csajt előbb vagy utóbb valahonnan holtan kaparják elő."

Ez szerinted korrekt leírása a pszichopata személyiségnek? A pszichopata "halk szavú nyomi", "rászáll egy nőre", akit aztán előbb vagy utóbb valahonnan holtan kaparnak elő". Gőzöd sincs erről. De láttál már valami B-kategóriás filmet, meg sok bulvárt olvasol, és készpénznek veszed.


"Az ilyen alakokat vadászni és bezárni kéne még egy ilyen fórumon is."

Mármint milyeneket? Elég a gyanú, vagy csak rá kell mutatni valakire az utcán, mert nyominak néz ki, meg olyan halk szavú? Osztán sörétessel vagy gépkarabéllyal vadásznál rá? Vagy puszta kézzel?


"Vagy legalább hivatalosan kötelezni pszichológiai vizsgálatra a biztonság kedvéért. Ha a terrorista gyanús hozzászólásokra ugrik a tek, erre se ártana."

Mármint kit kellene kötelezni? A "halk szavú nyomit"? Ez egy jó indok pszichológiai vizsgálatra? Ha valaki "halk szavú nyomi", akkor vigye a TEK? Lehetőleg verjék is össze?


Neked írják a bulvárhíreket, mert kajálod a fszságaikat. Hiába, a fekete lyuk étvágya határtalan.

2019. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem te egy lehetsz azok közül, akikre konkrétan gondoltam. :) azért veszed ennyire magadra és támasz rögtön.


Azt a néhány személyt kellene megfigyelni és a gyanúsan beteges viselkedésük miatt kivizsgálni. Itt, ezen az oldalon mutatnak olyan mintákat, amik elég gázos elmére vallanak, de nem fogok részleteket írni. Maradjunk annyiban, hogy nem egyedül nekem fordult ez meg a fejemben.

Élőben meg igazából bármi lehet, én csak tippelném rá, hogy ilyesmi arcok lehetnek, mivel az ilyen típusú emberek elég sikertelenek sokszor az ellenkező nemnél és ez bizony frusztráltá teheti őket annyira, hogy mentális problémák jelentkezzenek náluk, ami egy anonim oldalon kiélhető büntetés nélkül. Csak ez nem fog a javukra válni, ettől nem lesznek egészségesebb emberek és a folyamat gyűrűzik tovább, aztán ki tudja... Jön élőben egy nagy szerelem, aki nem viszonozza az érzéseket. Vagy épp neten talál egy ilyen nőt. Aztán jön a stalking (ilyesmi kérdést is olvashattunk a napokban) és aztán akármi is lehet. Semmi de baj is.

Megelőzni nem volna hátrány, a páciensnek is jó volna, ha kezelnék és jobb, minőségibb életet tudna utána élni.


Vagy megrohad itt, ócska kísértetként.


Nekem végül is tök mindegy.

De azért tetszik, ahogy rögtön ráharaptál és kiforgattad a szavaimat.

2019. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TR75 ***** válasza:
54%

Szerintem meg te lehetsz incel, és a haragodat másra vetíted ki :-)


Mit értesz "gyanúsan beteges viselkedés" alatt?


Az, hogy két-három ilyen alak a hírekbe bekerült, nem jelenti azt, hogy akkor minden incel tömeggyilkos és miegyéb.


"én csak tippelném rá, hogy ilyesmi arcok lehetnek"

Oké. Akkor kicsit olvasgass utána a dolognak. A 444-en van egy jó írás a tavalyi kanadai esettel kapcsolatban, és alatta a hozzászólások jó része is értelmes és el lehet rajta gondolkodni.


Egyébiránt a pszichopátia gyakorlatilag kizárja az incelséget. A pszichopata annyi nőt kap meg, amennyit csak akar, mert gátlástalan és nincsenek morális aggályai. Nincsenek érzelmei. Úgy hazudik és úgy játszmázik, hogy nagyon nagy eséllyel meglesz neki a kiszemelt nő. Ha az vezet célra, akkor eljátssza az érzékeny romantikust, vagy a macsót, vagy a jófej vagányt, bármit, amit a nő kíván. Megnyerő, laza, sármos.

Az incel gyakorlatilag mindennek az ellentéte.

Nagyjából úgy van a dologgal, hogy vagy nem is próbálkozik, vagy az első kudarc után visszavonul. Valóban ilyenkor simán lehet végletekig frusztrált, teljesen logikus a neurotikus viselkedés. De nem terroristák meg tömeggyilkosok mind. Sőt.

2019. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!